"Taniec z gwiazdami" zawieszony do jesieni. Polsat w zamian pokaże film "Kevin sam w domu": Bądź jak Kevin, zostań w domu

"Taniec z gwiazdami" został zawieszony aż do jesieni. Polsat ma jednak dla swoich widzów pewną alternatywę. Przy okazji zachęca ich, by pozostali w domach.

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najbardziej lubianych programów Polsatu. Zważywszy jednak na aktualną sytuację w naszym kraju, stacja podjęła decyzję o zawieszeniu show aż do jesieni. Uczestnicy - byli i obecni - bardzo emocjonalnie zareagowali tę informację. Wystarczy wspomnieć, że Barbara Kurdej-Szatan nieomal popłakała się na tę wieść, natomiast Julia Wieniawa przyznała, że decyzja zaskoczyła nawet tańczące w programie gwiazdy.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan prawie popłakała się na wieść o zawieszeniu

"Taniec z gwiazdami" zastąpi "Kevin sam w domu"

Na decyzję Polsatu żywo zareagowali również widzowie. Podobnie jak Julia Wieniawa, także i oni uważają podjęte przez stację kroki za słuszne. Jednakże fani, co całkowicie zrozumiałe, nie potrafią ukryć swojego smutku. Polsat postanowił więc nieco osłodzić widzom te trudne chwile. W najbliższy piątek, 20 marca, o godzinie 20:00 stacja zamiast nowego odcinka "Tańca z gwiazdami" wyemituje uwielbiany przez wielu film "Kevin sam w domu". Tym samym Polsat zachęca widzów nie tylko, aby zasiedli przed telewizorami, lecz przede wszystkim, aby, zważywszy na bezpieczeństwo, Polacy pozostali w swoich domach. Na Instagramie stacji znajdziemy następujący post:

A Wy jakie macie sposoby na spędzanie czasu w domu? Bądź jak Kevin #zostańwdomu.
 

Rodzinne oglądanie "Kevina" w domowym zaciszu kojarzy się co prawda z zimą i świętami Bożego Narodzenia, mamy jednak nadzieję, że stacji uda się przekonać telewidzów do pozostania w domach.

A Wy weźmiecie przykład z Kevina?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.