Agent Gwiazdy 4. Mariola Gołota to nowa Małgorzata Rozenek? Po ostatnim odcinku widzowie są pewni

W ostatnim odcinku programu "Agent - Gwiazdy 4" wyjątkową sympatię zyskała para małżeńska - Andrzej Gołota i Mariola Gołota. Fani programu twierdzą nawet, że to dla nich warto w ogóle włączać telewizor.

Za nami kolejny odcinek programu "Agent - Gwiazdy 4". Po ostatnim tygodniu nastąpiła dość nieoczekiwana zamiana na stanowisku najmniej lubianego uczestnika programu. Do tej pory prym wiodła Mariola Gołota. Fani nazywali ją wręcz "drugą Renulką". Tymczasem po wczorajszym wieczorze Mariola wraz z mężem zbierają bardzo dużo sympatycznych i życzliwych komentarzy.

Zobacz wideo

Agent - Gwiazdy 4. Mariola Gołota i Andrzej Gołota jak Rozenek i Majdan?

Mariola Gołota początkowo nie zyskała sympatii widzów. Twierdzili, że za bardzo opiekuje się mężem, zaś para jest praktycznie nierozłączna. Po wczorajszym odcinku te wrażenia się nie zmieniły, ale bez wątpienia ich odbiór jest zupełnie inny. I to na plus dla małżeństwa Gołotów.

Mariola i Andrzej Gołota na oficjalnym profilu programu na Facebooku porównani zostali do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, którzy brali udział w programie "Azja Express". Tamta para również początkowo borykała się z brakiem sympatii widzów, koniec końców jednak fani zauważyli w nich coś więcej niż tylko wady. Tak samo dzieje się teraz z Mariolą i Andrzejem.

Bez nich ten program nie byłby taki sam :)
Uwielbiam ich, Andrzej jest the best!
Nawet ją wczoraj polubiłem
Wcześniej wszyscy hejtowali Mariolę, a po dzisiejszym odcinku nagle wszyscy ich kochają!
Tylko głupki hejtują Mariolę. Ona jest świetna. Ma charakter i fajni są razem z Andrew.

A to tylko niektóre z komentarzy na temat tej pary. Widać też, że widzowie już intensywnie szukają wśród uczestników tytułowego Agenta. Niektórzy twierdzą wręcz, że... może nim być Mariola!

Coś mi zaczęło świtać, że to Mariolka może być agentem. I tłumaczy mi to ostrzeżenia z pierwszego odcinka, nie chciała immunitetu...
Jej nie jest potrzebny immunitet, bo jest agentem!

Andrzej i Mariola Gołota mieli bardzo trudne zadanie. Jechali na tandemie pod górę, ale początkowo źle wybrali osobę najciężej pracującą - czyli pierwszego rowerzystę. Została nim Mariola, ale szybko przekonali się, że daleko tak nie zajadą. Nie zabrakło uszczypliwych komentarzy i... odniesień do nocy poślubnej pary.

Agent - Gwiazdy 4. Kto odpadł z programu?

W kolejnym odcinku "Agent - Gwiazdy 4" z programu odpadła Agata Nizińska. Odchodząc, poradziła grupie, żeby się nie kłócili.