Agent Gwiazdy 4. Znana jest oficjalna lista uczestników! Wśród nich m.in. Wiktor Mrozik i Mariola Gołota. Kim są?

TVN ogłosił skład 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy". Wystąpi m.in. Edyta Górniak czy Krystyna Czubówna, ale są też nazwiska, które niewiele mówią w showbiznesie. Kim są np. Wiktor Mrozik i Mariola Gołota?

"Agent-Gwiazdy" to show, który gromadzi przed telewizorami naprawdę pokaźną publiczność. Teraz TVN postawił na bardzo znane nazwiska (Edyta Górniak i Andrzej Gołota!). Wśród uczestników znaleźli się jednak również ludzie, których w showbiznesie rzadko widujemy.

Agent-Gwiazdy 4. Lista uczestników

Ponownie to Kinga Rusin poprowadzi program "Agent-Gwiazdy". A kogo zabierze ze sobą na hiszpańską Fuerteventurę?

W show "Agent-Gwiazdy 4" wystąpi Edyta Górniak, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Gwiazda zgarnie podobno za udział w programie obezwładniającą sumę, udało się jej również wynegocjować możliwość powrotu do kraju na koncerty (pozostali uczestnicy, przynajmniej formalnie, w czasie trwania zdjęć do programu są "uwięzieni" w miejscu akcji). Kogo jeszcze zobaczymy?

Prócz Edyty Górniak wystąpią: Krystyna Czubówna, Viola Kołakowska, Angelika Mucha (Little Monster), Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Misiek Koterski oraz Wiktor Mrozik.

Również Andrzej Gołota zdecydował się wziąć udział (czy będzie Agentem?) - i nie będzie sam. Przy jego boku konkurencje wykonywać będzie również jego... żona - Mariola Gołota.

 

Agent-Gwiazdy 4. Kim jest Mariola Gołota?

Mariola Gołota w życiu prywatnym jest żoną Andrzeja Gołoty (będzie to chyba pierwszy przypadek, gdy w programie weźmie udział małżeństwo). W "Agent-Gwiazdy 4" Mariola stanie przeciwko Andrzejowi i może się okazać, że jest twardsza od pięściarza. Andrzej Gołota wiele razy podkreślał, że Mariola jest silną kobietą - kto wie, jaką rolę odegra w programie?

Agent-Gwiazdy 4. Kim są Wiktor Mrozik, Damian Kordas, Katarzyna Wołejnio i Angelika Mucha i Agata Nizińska?

W czwartej edycji programu "Agent-Gwiazdy" wystąpi też m.in. Wiktor Mrozik. To youtuber, bloger, tancerz i model. Ma 26 lat i bez wątpienia niemalże 200 tys. fanów na Instagramie (43 tys.) i YouTube (130 tys.) cieszy się z jego udziału w programie. Jako tancerz współpracował m.in. z Dodą.

Damian Kordas bez wątpienia znany jest większości widzów TVN. To zwycięzca jednej z edycji MasterChef, sympatyczny młody kucharz, którego można zobaczyć w kilku programach kulinarnych.

Katarzyna Wołejnio jest byłą partnerką Rinke Rooyensa, który teraz w mediach chętnie pokazuje się z Joanną Przetakiewicz. Ale prócz tego niewątpliwego osiągnięcia, Katarzyna Wołejnio jest również jedną ze słynnych "żon Hollywood", gdzie występowała jako producentka filmowa i aktorka.

Angelika Mucha może tymczasem pochwalić się niebagatelną publicznością na YouTube i Instagramie i bez wątpienia znana jest młodszym widzom TVN. To pierwsza fanka Justina Biebera w Polsce (chyba jako jedna z niewielu uścisnęła mu dłoń). Występowała już w "Tańcu z Gwiazdami"

Agata Nizińska to wnuczka Wojciecha Pokory. Jest piosenkarką i aktorką. Chciała wystartować w Eurowizji w 2018 roku, ale jej piosenka nie dostała się do krajowej finałowej dziesiątki.

MAW