Paulina Sykut-Jeżyna dołączyła do jurorskiego składu w programie Polsatu. "Jest trochę dziwnie, jeszcze się nie odnalazłam"

Paulina Sykut-Jeżyna wzięła udział w nagraniach do programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Pogodynka zasiądzie w fotelu jednego ze stu jurorów.

Paulina Sykut-Jeżyna z pogodynki została naczelną gwiazdą Polsatu. Prowadziła już "Must Be The Music", potem "Taniec z Gwiazdami", a teraz wystąpi w kolejnym show stacji. 

Paulina Sykut-Jeżyna w "Śpiewajmy razem. All Together Now"

Na swoim InstaStory Sykut poinformowała fanów, że pojawi się w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now", gdzie wystąpi w roli jednego z setki jurorów. We wtorek prezenterka wzięła udział w nagraniach.

Słuchajcie moi kochani, to teraz mogę wam powiedzieć. Jesteśmy w programie „All Together Now”. Jest fajnie, trochę dziwnie, zabawnie, jeszcze się nie odnalazłam - opowiadała.

Wyglądało jednak na to, że bawi się świetnie.

Zobacz wideo

"Śpiewajmy razem. All Together Now"

"Śpiewajmy razem. All Together Now" opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Uczestnikami mogą być zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Mogą również występować w duetach czy większych grupach. Pierwszą edycję show prowadziła Ewa Farna, teraz jej miejsce zajęła Beata Kozidrak. Oglądacie? 

WJ

Więcej o: