"Sanatorium Miłości" - będzie drugi sezon! Rusza casting do programu

"Sanatorium Miłości" wielkimi krokami zbliża się do finału. Ostatni odcinek programu już niebawem, tymczasem TVP ogłasza, że będzie drugi sezon. Casting rusza już teraz.

"Sanatorium Miłości" miało być wielkim hitem TVP. Stacja jest na tyle zadowolona z wyników programu, że postanowiono zainwestować w drugi sezon.

Sanatorium Miłości - będzie drugi sezon

"Sanatorium Miłości" wróci z drugim sezonem - potwierdza to w rozmowie z Wirtualnymi Mediami prezes TVP Jacek Kurski. Nowych odcinków show możemy oczekiwać ponownie na początku kolejnego roku - pierwsza edycja "Sanatorium Miłości" miała premierę w styczniu 2019 roku, druga pojawi się na antenie TVP w styczniu 2020. I jeśli chodzi o programy w podobnym typie, to na tym TVP zamierza poprzestać.

Jest oczywiście pokusa, żeby na wiosnę znaleźć trzeci format randkowy, uczestników by nie brakowało. Ale jestem zwolennikiem skonsumowania tego sukcesu i przygotowania świetnego sezonu na wydłużoną zimę przyszłego roku - mówił Wirtualnym Mediom Jacek Kurski.

Sanatorium Miłości - kiedy ruszają castingi i jak się zgłosić do 2. edycji programu?

Do programu "Sanatorium Miłości" już teraz mogą zgłaszać się seniorzy, którzy chcieliby pokazać swoje życie w telewizji. Wystarczy wysłać zgłoszenie ze zdjęciem, opisem swojej osoby i numerem telefonu na adres sanatoriummilosci@tvp.pl. Producenci odezwą się naturalnie do osób, które zdobędą ich zainteresowanie.

Sanatorium Miłości kończy się - zastąpi je "Szansa na sukces"

Wraz z końcem marca kończy się pierwsza edycja "Sanatorium Miłości". Program prowadzony przez Martę Manowską zastąpi "Szansa na sukces". Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi kultowy show.