"Sanatorium miłości". Ryszard zabrał Małgosię na randkę, bo chciał zrobić na złość jej partnerowi. "Mogłyby się iskry posypać"

"Sanatorium miłości". Za nami kolejny odcinek programu. Trzeba przyznać, że w show dzieje się coraz więcej, a uczestnicy zaskakują. Tym razem najwięcej atrakcji zapewnili Ryszard i Małgosia.

"Sanatorium miłości" przyciąga przed telewizorowy coraz więcej widzów. Nic dziwnego, bo pomiędzy kuracjuszami zawiązują się silne emocje. Podczas dzisiejszego odcinka widzieliśmy chemię między dwoma parami - Ryszardem Kruszelnickim i Małgosią Zimmer oraz Cezarym Mockiem i Wiesławą Kwiatek.

"Sanatorium miłości". Nie wszyscy się lubią

W dzisiejszym odcinku na szczere wyznanie zdecydował się Ryszard Lasota, który opowiedział o tym, jak układają się jego stosunki z Leszkiem Sierakowskim. Panowie nie rozmawiają ze sobą, a aby uniknąć kontaktu, zakładają na uszy słuchawki i słuchają muzyki.

Złośliwości jest mniej, ale dalej jeszcze są - powiedział Ryszard o relacji z Leszkiem. 

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' Screen 'Sanatorium miłości' TVP

Ryszard opowiedział też o tym, co myśli o reszcie kuracjuszy. 

Z takiej zbieraniny z całej Polski to trzeba mieć szczęście, żeby trafić na osoby ustabilizowane. Ja trafiłem tu na szaleństwo - wyznał.

"Sanatorium miłości". Ryszard Kruszelnicki o miłości i śmierci 

Królem odcinka został Ryszard Kruszelnicki, który otworzył się dziś przed Martą Manowską i opowiedział o swoich miłościach.

Trzy razy kochałem: w młodości, potem żonę. Później po żonie - wyznał. 

Kolejne wyznania były jeszcze bardziej wzruszające. Mężczyzna mówił o chorobie swojej żony i o tym, jak czuł się po jej śmierci. 

Trzy i pół roku trwała walka z chorobą. Robiłem co się da. Po śmierci żony wszędzie natykałem się na jej rzeczy. Dopiero po roku pozbyłem się jej garderoby - wyznał ze łzami w oczach. 

"Sanatorium miłości". Król i królowa odcinka 

Ryszard został okrzyknięty królem odcinka, a na swoją królową wybrał Małgosię, którą zabrał na randkę.

'Sanatorium Miłości''Sanatorium Miłości' Screen 'Sanatorium Miłości' TVP

Sympatyczna kobieta. Wybrałem ją, bo chciałem jej partnerowi zrobić na złość. Nie toleruje takiego zachowania, jakie on reprezentuje. Mogłyby się iskry posypać - dodał kuracjusz. 

Mimo że Małgosia świetnie bawiła się w towarzystwie Ryszarda, to przyznała, że ma już wybranka swojego serca.

Jest to znajomy i pozostanie znajomym - powiedziała Małgosia o Ryszardzie tuż po randce. 

"Sanatorium miłości".Cezary i Wiesława

Czułości w programie było więcej. Okazywali ją sobie również Cezary i Wiesława, którzy wjechali wyciągiem na Czantorię. 

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' Screen 'Sanatorium miłości' TVP

Ona jest taka, że lubi się przytulać. Mamy podobną wrażliwość. Włosy ma cudowne. Można z nią pogadać na każdy temat - wyznał Cezary podczas randki. 

Równie zachwycona była kuracjuszka. 

Cezary docenił we mnie wrażliwość - opowiadała Wiesława przed kamerami. 

"Sanatorium miłości". Moc atrakcji

Na zakończenie odcinka widzowie mogli przekonać się, jaką niespodziankę Marta Manowska przygotowała dla uczestników. Najpierw był kurs gotowania (zdrowego - bez soli, bez tłuszczu), później kino.

Wszyscy oprócz Ryszarda Lasoty bawili się świetnie. Mężczyzna nie chciał zjeść przygotowanych potraw, bo... nie zobaczył od pozostałych uczestników wyników badań sanepidu. Obawiał się więc, że jedzenie może mu zaszkodzić. 

'Sanatorium Miłości''Sanatorium Miłości' Screen 'Sanatorium Miłości' TVP

Myślicie, że sprawił tym komuś przykrość? 

AG 

Więcej o:
Komentarze (28)
"Sanatorium miłości". Ryszard zabrał Małgosię na randkę, bo chciał zrobić na złość jej partnerowi. "Mogłyby się iskry posypać"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 26

  Mam nadzieje,ze pani Malgosia traktuje pana Marka z przymrużeniem oka.Ten rubaszny delikatnie mówiąc pan kompletnie do niej nie pasuje.

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 18

  Malgośka to mimo chwalenia...bo nic prawie nie mowi wiec jak ją oceniać??????...ma nie latwy charakter...takobieta powinna sie jakoś glośno opowiedziec a nie ciągle robi miny i milczy....uciekaj kobieto od prostego Marka bo będziesz bardzo żalowac to facet chory ma cos z glowa...nachalnośc i zazdrośc aż kipi...tacy są psychopatami....uwielbiaja osaczyc babe i nią kierowac myślimy że powinnas uciekac i to szybko od takiego typa...Marka ...

 • Gość: iga

  Oceniono 17 razy 15

  Malgosia i Marek to totalne nieporozumienie, nie widze dla nich przyszlosci, ona malo mowi a jak juz otworzy usta to krytykuje Marka, on nachalny, nieokrzesany , prostacki i wladczy.

 • Gość: dddd

  Oceniono 17 razy 15

  Dziwny koleś, tyle w temacie

 • Gość: Kk

  Oceniono 17 razy 11

  Trzeba przyznać,że Wiesia i Nina to na babeczki kumpele.Nie marudne i można z nimi iść na piwo. Lubię je.

 • Gość: Sloneczko

  Oceniono 11 razy 11

  Ryszard nie znajdzie partnerki ten dziwak kto chciałby takiego gościa obok brrrrrr badania na nisicielstwo ha ha ha a klamki w sklepach w tramwajach etc etc to dotyka .Straszny gość .

 • Gość: Babcia

  Oceniono 13 razy 11

  Życie i tyle ile ludzi tyle charakterów mnie nic nie drażni bo jest mi to obojętne .Nie ja będę z kimś z tych ludzi tworzyć związek ,to po co się tak napinać. A tak po za tym niech sprzyja im szczęście w końcówce życia tak szczerze od serca .

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 10

  Sądzę, że Marek i Małgoska są siebie warci. Ona typ Narcyza mająca wysokie mniemania o sobie. Niby krytykująca go a jednocześnie przyzwalająca na jego zaborcze, osaczające,rubaśne zachowania oraz brak kultury. Zero inteligencji... obydwojga

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  Krolem zostanie Rychu Lasota i pościna wszystkim glowy o tak z miłości do bliźniego...uważajcie na niego......bo to Krol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX