Wpadka Kraśki w "DD TVN". Pomylił Rinke Rooyensa z dziennikarzem TVN-u. Poprawiła go Rusin, a siedząca obok Przetakiewicz nie była zachwycona

Wpadki w programach na żywo to już norma. W sobotni poranek wtopę na wizji zaliczył Piotr Kraśko.

W ubiegłym roku Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes niespodziewanie ogłosili, że są razem. Para z miejsca została okrzyknięta jednym z najgorętszych związków w polskim show-biznesie.

Zobacz wideo

Joanna Przetakiewicz w "DD TVN"

Początkowo zakochani stronili od opowiadania publicznie o swoim uczuciu. Szybko zmienili jednak zdanie i zaczęli wrzucać wspólne zdjęcia na Instagram, a także udzielać razem wywiadów.

Wpadka Kraśki w "DDTVN"

W sobotę zakochani gościli na kanapach w studiu "Dzień Dobry TVN". Temat rozmowy zszedł na ich drugie spotkanie w życiu, czyli Bal Dziennikarzy sprzed czterech lat. Wtedy jednak między nimi jeszcze nie zaiskrzyło. Innego zdania był jednak Piotr Kraśko.

Podobno to był taniec tak płomienny... - zaczął dziennikarz.
Ale to nie z Rinke! - szybko zareagowała Kinga Rusin.

Przetakiewicz szybko wyjaśniła, że na wspomnianym Balu Dziennikarzy bawiła się w towarzystwie Mateusza Hładkiego. Prowadzący próbowali wybrnąć z niezręcznej sytuacji, sugerując, że "nic tak nie poprawia związku jak zazdrość". Zgodzicie się chyba z nami, że wyszło dość niezręcznie?

Całą rozmowę zobaczycie TUTAJ.