Przetakiewicz i Rooyens spędzili pierwsze święta razem. Projektantka pochwaliła się uroczymi zdjęciami. "Dojrzała miłość"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens związali się ze sobą kilka miesięcy temu. Od tego czasu uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie.

Do tej pory Rinke Rooyens nie miał szczęścia w miłości. Producent ma za sobą nieudane małżeństwo z Kayah, a także krótkotrwałe relacje z Malwiną Wędzikowską i Katarzyną Wołejnio. Wygląda jednak na to, że w życiu uczuciowym 49-latka wreszcie nastąpił przełom.

Zobacz wideo

Nowa miłość Rinke

Wiosną media obiegła informacja o tym, że Rooyens spotyka się z Joanną Przetakiewicz. Projektantka nie zwlekała z komentarzem do plotek i bardzo szybko potwierdziła nowy związek na Instagramie.

Niedługo później Rinke opowiedział publicznie o swoich uczuciach.

Po raz pierwszy w dojrzałym życiu jestem spełniony i zakochany - wyznał w wywiadzie dla Onetu.

Pierwsze wspólne święta Przetakiewicz i Rooyensa

Za zakochaną parą pierwsze wspólnie spędzone święta. Wiemy o tym z Instagrama projektantki. 51-latka zamieściła w sieci kilka zdjęć, na których pozuje w objęciach ukochanego.

ZAKOCHANI PRZETAKIEWICZ I ROOYENS NA ŚWIĘTACH. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Trzeba przyznać, że aż miło na nich popatrzeć. Świąteczne zdjęcia Rooyensa i Przetakiewicz są bardzo urocze. Podobnego zdania są fani pary.

Superpara. Dużo Szczęścia i Miłości Życzę.
Piękna z was para. Piękna dojrzała miłość.
Ale Wy do siebie pasujecie.
Jak miło widzieć.. szczęśliwą , zakochaną parę.. - piszą w komentarzach pod zdjęciami.