Joanna Przetakiewicz pozuje z Rinke Royensem w oceanie. Niczym nastolatki nie mogą się od siebie odkleić

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens związali się ze sobą kilka miesięcy temu. Od tego czasu uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Niedawno zakochani przebywali na rajskim urlopie.

Wiosną media obiegła informacja o tym, że Rinke Rooyens spotyka się z Joanną Przetakiewicz. Projektantka błyskawicznie odniosła się do plotek i potwierdziła na swoim instagramowym profilu, że jest związana z byłem mężem Kayah. Od tego czasu zakochani nie odstępują się na krok. Niedawno wypoczywali na rajskich Malediwach. Szefowa La Manii pochwaliła się romantycznym zdjęciem.

Zobacz wideo

ZOBACZ TEŻ: Przetakiewicz i Rooyens spędzili pierwsze święta razem. Projektantka pochwaliła się uroczymi zdjęciami. "Dojrzała miłość"

Joanna Przetakiewicz i Rinke Royens chwalą się swoim szczęściem

Ostatnio zakochana para postanowiła wyjechać na krótkie, egzotyczne wakacje. Choć pobyt nie był długi, Przetakiewicz postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem z wojaży. Projektantka na swoim instagramowym profilu opublikowała fotografię, na której będąc w bikini, wtula się w ramiona Royensa. Joanna zadała też internautom kokieteryjne pytanie.

Jaki jest Twój sposób na uwodzenie? - napisała.
 

Fani od razu zaczęli komplementować Joannę Przetakiewicz. Zwrócili uwagę, że ich idolka promienieje i przeżywa drugą młodość.

Miłość proste i tyle jeśli chodzi o miłość to mamy to zagwarantowane na zawsze
Proszę cieszyć się miłością! To jest największy skarb! To jest sens życia!
Boże jak wy razem pięknie wyglądacie na tle tropików . Życzę wam samych cudownych chwil razem.

Trzeba przyznać, że Przetakiewicz i Royens są piękną parą. Trzymamy za nich kciuki!

AD