Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł będą w odcinku specjalnym. Brzuch Gosi jest już naprawdę spory!

Odcinek specjalny programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Na planie obecni byli Małgosia i Paweł - urocza para z jednej z poprzednich edycji. Małgosia pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem.

Choć program "Rolnik szuka żony" dobiegł już końca (finał odbył się w zeszły weekend), fani show czekają na specjalny odcinek świąteczny. Wiemy, kogo w nim zobaczymy - jedną z par na pewno będzie Małgosia i Paweł, którzy są już małżeństwem i spodziewają się dziecka.

Rolnik szuka żony. Małgosia i Paweł w specjalnym odcinku świątecznym

Małgosia i Paweł wzięli udział w czwartek edycji programu "Rolnik szuka żony". Jesienią wzięli ślub i niebawem zostaną rodzicami swojego pierwszego dziecka. Małgosia, która sama siebie nazywa "rolniczką na obcasach", w zaawansowanej ciąży wygląda przepięknie. Widać, że to już naprawdę niedługo i zapewne za kilka tygodni usłyszymy, że Gosia urodziła.

Rolnik szuka żony - odcinek świąteczny

Świąteczny odcinek specjalny został już nakręcony. W telewizji obejrzymy go najpewniej 25 grudnia, czyli w Boże Narodzenie. Kogo zobaczymy w odcinku?

Prócz prowadzącej Marty Manowskiej oraz Małgosi i Pawła, obecni będą również Piotr Kościesza i jego partnerka Katarzyna, Jan Widuliński, Krzysztof Zembrzuski, Grzegorz Toczyłowski i Dorota Lassak, Łukasz Sędrowski i Agata Rusak, Mikołaj Korol i jego żona Marta. Wszyscy wspólnie przygotują świąteczny stół, przystroją choinkę i opowiedzą o tym, jak spędzają swoje święta w rodzinnych miejscowościach.