"Rolnik szuka żony". Jedna para rozstała się po programie. "Chyba ta chemia się wypaliła". Marta Manowska i widzowie w szoku

"Rolnik szuka żony". Związek Jana i Małgosi nie przetrwał. To spore zaskoczenie, gdyż nie ukrywali, że są sobą mocno zainteresowani.
Zobacz wideo

Za nami finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony". Z trzech par, które połączyły się w programie, jedna nie przetrwała. Nawet Marta Manowska nie ukrywała, że jest w szoku.

Zobacz też:  "Rolnik szuka żony". Paulina wygarnęła Łukaszowi: "Nie masz jaj po prostu". Rolnik zaapelował do mężczyzn

"Rolnik szuka żony". Jan miał inną faworytkę

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP1/ Rolnik szuka żony

Jan, gdy poszedł na indywidualną rozmowę z Martą Manowską, wyznał ze szczerością, że jego faworytką była... Maria. Wszyscy byli zdziwieni, dlaczego tak mówi, bo za ścianą siedziała Małgosia, którą wybrał. Marysi nie wybrał tylko dlatego, że kobieta zdecydowała się opuścić jego gospodarstwo. Zrobiła to, bo rolnik okazywał zainteresowanie Małgorzacie i myślała, że pomiędzy nimi narodziło się uczucie.

Ja obstawiałem, że ciebie wybiorę - mówił Jan, gdy pojawiła się obok niego jego faworytka. 

Jak się okazało, jego związek z Małgosią należy już do przeszłości. Teraz są przyjaciółmi.

Chyba ta chemia się wypaliła - mówiła ze smutkiem kobieta. 

Jan za to wziął numer telefonu do Marii, licząc, że teraz uda im się porozumieć i być może spróbować stworzyć związek. Kobieta oczywiście zgodziła się na kontakt, jednak przed kamerami tłumaczyła, że z jej strony będzie to jedynie przyjaźń.

"Rolnik szuka żony". Internauci w szoku

Całą atmosferę wokół ich związku podkręciła sama Małgosia, która przed wyznaniem Jana mówiła dziewczynom, że mieszka u niego od zakończenia nagrań. Przez jej słowa widzowie są zmieszani i nie wiedzą, co myśleć o ich relacji. Nie ukrywają, że już się pogubili.

Ja też się pogubiłam, bo przecież Małgosia powiedziała do Marii i Eli, że mieszka z Janem, a potem Jan powiedział o "przyjaźni". Nic z tego nie rozumiem.
Czy Jan zerwał z Małgonią na wizji? To jej zrobił niespodziankę.
Następny, który nie wie czego, chce i bierze, co mu zostaje... Żadna kobieta nie powinna być traktowana w ten sposób i ośmieszona przed milionami ludzi.Dwulicowy gość, oby ten numer, który Maria mu zapisała na kartce był pomyłką... - piszą.

Jeden z internautów zadał pytanie na profilu programu, na który odpowiedzieli administratorzy:

Oczy mówią "tak", usta mówią "nie" - zacytowali Martę Manowską.

Ich komentarz nie rozwiała wątpliwości widzów. Nie da się ukryć, że rzeczywiście doszło do dziwnej sytuacji. Czyżby Małgosia chciała jedynie popisać się przed koleżankami? Ale po co miałaby to robić, skoro wiedziała, że prawda zaraz wyjdzie na jaw?

AW

Więcej o:
Komentarze (122)
"Rolnik szuka żony". Jedna para rozstała się po programie. "Chyba ta chemia się wypaliła"
Zaloguj się
 • Gość: Wollna

  Oceniono 53 razy 45

  Jan stary cwaniak chcial tylko przeleciec Malgosie.Facet jak osiagnie to o cozabiega, zwykle chodzi o seks..to kobiete porzuca. Stary lovelas , slynie ze swoich podbojow milosnych w swojej okolicy.

 • kobow

  Oceniono 32 razy 28

  Żaden stary dziad nie wybrał kobitki w tym programie. Z tyłu głowy jest podzial majuntkiem.

 • Gość: Sofia

  Oceniono 26 razy 26

  Mi wygląda na władcę i tyrana erotomana..obleśny facet i do tego wredny

 • Gość: Gość

  Oceniono 32 razy 24

  Myślę, że naprawdę Jan od początku chciał wybrać Marię, co zresztą wcale nie byłoby dziwne, bo to bardzo rzeczowa, niezależna i atrakcyjna babka, ale Małgonia mocno się narzucała. I wyszło, co wyszło.

 • Gość: fegus

  Oceniono 35 razy 21

  to jak małgonia goniła za janem, jak się zachowywała psychicznie , gdy tylko on był z inną , to świadczyło o zaburzeniu emocjonalnym. Dopiero jak sobie jan pomieszkał z nią, to dopiero stwierdził, że nie da się z taką kobietą żyć. Prosta piłka.

 • aga4023

  Oceniono 24 razy 20

  Małgosia wyglądała na kompletnie zaskoczoną . Myślę, że on podjął tę decyzje na wizji, gdy zobaczył Marię.

 • Gość: Ola

  Oceniono 25 razy 19

  Małgosia jak i każda inna poszła do programu żeby go wygrać. Nie rozumiem hejtu na nią. I czy komukolwiek przypadła do gustu czy nie to nie zasłużyła na takie potraktowanie.

 • Gość: Aga

  Oceniono 17 razy 17

  Nie bez powodu gość jest sam Stary obleśny dziad,do tego be jakiegokolwiek poziomu.Takie zachowanie jakie pokazał w finale czyni z niego prostaka na potęgę.Prawdziwy facet wiedziałby jak to rozegrać...ale prawdziwy,a takich coraz mniej.

 • Gość: Miastowa

  Oceniono 16 razy 16

  Stary debi. ...l i bezczelny wsiowy chłop ot to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX