"The Story Of My Life". Wiśniewscy odbyli wzruszającą podróż w czasie. Na koniec Michał zaśpiewał żonie jeden z hitów "Ich Troje"

"The Story Of My Life. Historia naszego życia". Tym razem to Michał Wiśniewski i jego żona Dominika Tajner - Wiśniewska sprawdzili jak będą wyglądali za 20 i 40 lat.

W ostatnim odcinku “The Story Of My Life. Historia naszego życia” w podróż w czasie wybrali się Michał Wiśniewski wraz z żoną Dominiką Tajner – Wiśniewską.

Gdy się poznali, oboje byli rozwodnikami. Lider "Ich Troje" miał wtedy za sobą aż trzy nieudane małżeństwa. Jak się okazuje, Tajner bywa zazdrosna o byłe żony swojego męża.

Jestem bardzo zazdrosna o Michała. Jestem zawsze czujna jeżeli chodzi o inne kobiety. Na pewno nie jest łatwo i nie uwierzę żadnej kobiecie, która jest kolejną żoną, że nie jest zazdrosna o byłe żony, albo że mąż nie jest zazdrosny o byłych mężów – wyznała w programie.

Metamorfoza Wiśniewskich

Zgodnie z zasadami programu, uczestnicy przechodzą metamorfozy, które mają ukazać, jak będą wyglądali za 20 i 40 lat. Przemianom towarzyszyły głębokie i szczere rozmowy. W jednej z nich Wiśniewski wyznał swojej żonie miłość i zapewnił, że akceptuje ją taką, jaka jest.

Chciałbym poczuć miłość na samym końcu. Zawsze tego pragnąłem, bo miłość okazuje się dopiero na końcu, kiedy trzymasz tę drugą osobę za rękę do samego końca - dodał.

WIŚNIEWSCY POSTARZYLI SIĘ O 20 I 40 LAT. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Na koniec Wiśniewski ucharakteryzowany na 86-latka, zaśpiewał żonie jeden z największych przebojów "Ich Troje" - "A wszystko to, bo ciebie kocham". Wzruszające?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.