The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzą o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

"The Story Of My Life". Michał Wiśniewski i Dominika Tajner. Już w najbliższy piątek para zdradzi swoją historię miłosną. Zobaczymy też, jak będą wyglądać po spektakularnych metamorfozach.
Zobacz wideo

W najbliższy piątek w "The Story Of My Life. Historia naszego życia" zagości Michał Wiśniewski i Dominika Tajner. Jak każda para pojawiająca się w odcinku, oni również opowiedzą historię swojej miłości.

"The Story Of My Life". Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Artysta i jego żona mają za sobą dość burzliwe życie prywatne. Mimo wyjątkowego bagażu doświadczeń życiowych postawili wszystko na jedną kartę i poszli za głosem serca. Małżeństwem są już 6 lat. Para opowiedziała Katarzynie Montgomery, gdzie zobaczyli się pierwszy raz. Czy spotkali się przypadkiem? A może wszystko było zaplanowane?

Co jeszcze Dominika i Michał zdradzą w "The Story Of My Life. Historia naszego życia" i jak będą wyglądać po spektakularnych metamorfozach, starsi o 20 i 40 lat? Przekonacie już w piątek 23 listopada o godzinie 22:05 w Polsacie. W załączniku możecie obejrzeć fragment nowego odcinka. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.