Wiemy, kto wystąpi w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Fani są rozczarowani

"Rolnik szuka żony" znów zagości na ekranach telewizyjnych TVP. Właśnie ogłoszono uczestników programu.

Emisja 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami - pierwszy odcinek zobaczymy już 2 września o godzinie 21.15 w TVP 1. W związku z tym ogłoszono już pięciu uczestników, którzy pojawią się w odcinkach emitowanych tej jesieni. Prowadzącą program pozostanie oczywiście Marta Manowska

Rolnik szuka żony 5 - wyłoniono uczestników

W Wielkanoc został wyemitowany specjalny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym przedstawiono 10 potencjalnych kandydatów (wśród nich były również kobiety) do najnowszej edycji. O tym jednak, kto ostatecznie wystąpi w programie miały zadecydować nadsyłane listy. Teraz na ich podstawie wyłoniono 5 uczestników, którzy na oczach widzów będą szukali miłości. Wśród nich są sami mężczyźni. 

"Rolnik szuka żony": sylwetki uczestników

W programie zobaczymy pięciu rolników:

Grzegorza - 30-letniego kawalera z województwa podlaskiego, absolwenta Politechniki Białostockiej. W programie poszukuje niebieskookiej, prawdomównej brunetki, która nie będzie miała nałogów i przyciągnie go wyglądem, ale zatrzyma już charakterem.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Łukasza - 35-letniego mazura, który jest ojcem dwójki dzieci i dumnym rolnikiem z dziada pradziada. Hoduje bydło i nie wyobraża sobie innej pracy. Jego zdaniem najważniejszy w kobiecie jest przede wszystkim charakter, nie wygląd. Jak sam przyznaje, kiedyś kierował się tym drugim i źle na tym wyszedł. Od kobiety swojego życia oczekuje lojalności, miłości, dzieci oraz zrozumienia dla jego pracy. W zamian oferuje stałość w uczuciach, szczere rozmowy, lojalność i prawdziwą miłość

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Jana - 58-letniego rozwodnika z przeszłością. Mimo wieku chce się nieustannie rozwijać. Jest człowiekiem pracowitym i szuka kobiety, z którą mógłby zwiedzać świat. Jak sam o sobie mówi, lubi handlować i dobrze mu to wychodzi. Jego pasją są konie i dalekie podróże.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Krzysztofa - najmłodszy uczestnik tej edycji, ma 26 lat i pochodzi z Mazowsza. Sam siebie uważa za spokojnego, ufnego i pracowitego. Poszukuje szczerej dziewczyny - najlepiej wesołej i szczupłej blondynki.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Marka -  wie, czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. To też człowiek z duszą sportowca. Uwielbia biegać i ćwiczyć na świeżym powietrzu. Jest plantatorem (uprawia ziemniaki i zboża), hoduje również bydło. Marek jest nieśmiały, ma problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów. W programie szuka kobiety na dobre i na złe. 

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z TVP

Fani o ogłoszeniu uczestników

Na oficjalnym fanpage'u "Rolnik szuka żony" pojawiła się już informacja o wyborze kandydatów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, nie wszystkie były entuzjastyczne. Fani poczuli się rozczarowani, że w finałowej piątce nie ma żadnej kobiety. 

Sami mężczyźni? 
Nie ma żadnej kobietki? Jestem rozczarowana!
A to nie ma żadnej pani rolnikowej? 
A przecież w odcinku specjalnym były kobiety. Wcięło je?

Niektórym jednak brak rolniczki w programie przypadł do gustu:

I bardzo dobrze, bo to program "Rolnik szuka żony", a nie "Rolniczka szuka męża" - czytamy w komentarzach. 

Inni narzekali na wiek rolników.

I znów senior z wysokimi wymogami wobec partnerki. Szkoda że nie ma więcej młodszych uczestników.

A wam, jak podoba się taka obsada programu? Będziecie oglądać? 

AG, WJ

Więcej o: