Marta Manowska z ''Rolnik szuka żony'' przeszła mega metamorfozę nim zaczęła prowadzić program. Zmieniła kolor włosów

Marta Manowska zyskała największą popularność dzięki programowi ''Rolnik szuka żony''. To duża część jej życia, zwłaszcza zawodowego. Program już niedługo rusza z 5. edycją, a ona sama czasem pokazuje swoje stare zdjęcia. Okazuje się, że nie zawsze była blondynką.
''Rolnik szuka żony'' ''Rolnik szuka żony'' martamanowska / instagram

Marta Manowska kiedyś wyglądała inaczej

Marta Manowska już 5 lat pracuje na planie jedynkowego hitu ''Rolnik szuka żony''. Kiedy program się zaczynał, miała 30 lat. Teraz wszyscy ją doskonale kojarzą jako uśmiechniętą blondynkę. Jednakże przed laty dziennikarka miała zupełnie inny kolor włosów.

Marta Manowska przeszła metamorfozę przed programem Marta Manowska przeszła metamorfozę przed programem martamanowska / instagram

Marta Manowska była ruda!

Marta Manowska była kiedyś ruda! Sama wspomina te czasy na swoim Instagramie. Podkreśla, że to był czas buntu w jej życiu. W której wersji podoba się Wam bardziej? My chyba wolimy ją jako blondynkę, ale przyznajemy, że stare zdjęcia mają dużo uroku.

marta manowska
martamanowska / instagram

Metamorfoza Marty Manowskiej Metamorfoza Marty Manowskiej martamanowska / instagram

Marta Manowska była też aktorką

Marta Manowska nie zawsze była tylko dziennikarką. Ma za sobą sporo aktorskiego doświadczenia. Były czasy, że można było ją zobaczyć na deskach teatru czy w odcinkach niektórych serialów.

marta manowska
martamanowska / instagram

Marta Manowska bardzo się zmieniła Marta Manowska bardzo się zmieniła martamanowska / instagram

Marta Manowska zmieniła wizerunek

Marta ma we krwi aktorstwo. Jej babcia i ciocia były aktorkami, a ona skończyła dziennikarstwo i przez jakiś czas w Hiszpanii uczyła się historii sztuki - opowiadała o tym w ''Życiu na gorąco''.

marta manowska
martamanowska / instagram

Marta Manowska przeszła dużą zmianę w wyglądzie Marta Manowska przeszła dużą zmianę w wyglądzie martamanowska / instagram

Marta Manowska przeszła wiele zmian w życiu

Marta po powrocie z Hiszpanii postanowiła, że jednak zostanie aktorką. Uczyła się w krakowskim PWST, a później przeniosła się do Warszawy. Tak to wspomina w ''Życiu na gorąco'':


Nie było łatwo. Przeżyłam lepsze i gorsze chwile. Pukałam do różnych drzwi. Zadebiutowałam w Teatrze Imka, potem byłam w teatrze WARSawy. Po pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" dostałam propozycję z Teatru Capitol.

Ale chyba nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!

Marta Manowska
martamanowska / instagram