"M jak Miłość". Nowa czołówka! Aktorzy już pochwalili się nagraniami. Mucha zaszalała, ale to Kurdej-Szatan powaliła nas na kolana

"M jak Miłość". Po wakacyjnej przerwie czekają nas nie tylko nowe odcinki, ale także nowe intro serialu. Na oficjalnym fanpage'u "Emki" już pojawiły się zdjęcia.

"M jak miłość". Po wielu latach przyszedł czas na zmiany. Ekipa serialu postanowiła stworzyć nową czołówkę. Decyzja ta została spowodowana głównie tym, że w dotychczasowej wciąż obecni byli aktorzy, którzy poodchodzili z obsady. Warto wspomnieć, że w serialu nie zobaczymy już Kacpra Kuszewskiego, Joanny Koroniewskiej czy też Olgi Frycz

Do tej pory czołówce towarzyszył utwór Beaty Kozidrak "Nie pytaj o miłość". Jaka będzie w nowej wersji? Na tę informację musimy niestety jeszcze poczekać. Tymaczem wiemy jakie gwiazdy zobaczymy w produkcji. Będzie to m.in. Krystian Wieczorek, Anna Mucha, Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan czy też Tomasz Oświeciński. 

"M jak Miłość". Nowa czołówka serialu

Pierwszy dzień pracy nad nową czołówką za nami! Jutro ciąg dalszy - czytamy na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. 

Barbara Kurdej-Szatan w nowej czołówce "M jak Miłość"

Zdjęciem z planu nowego intro pochwaliła się na swoim Instagramie także Basia Kurdej-Szatan. 

Kręcimy spoty do TV. "Improwizuj". Myślicie, że cuś się z tego weźmie? - zapytała fanów aktorka. 

Naszym zdaniem... z całą pewnością!

Anna Mucha w nowej czołówce "M jak Miłość"

Anna Mucha nie pozostała dłużna i także udostępniła swoje tzw. "5 sekund".

Powiedzieli "improwizuj"! To imprezowałam! - napisała w poście. 

Jak myślicie, kto wypadnie najlepiej?

MM