Stochowie bawili się na góralskim weselu. "Weselimy się, hej!". Internauci są zachwyceni. Był też inny polski skoczek

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch w sobotę byli na góralskim weselu. Zdjęciami pochwalili się na Instagramie. Wyglądali świetnie. Wśród gości znalazł się także inny polski skoczek, Dawid Kubacki.

Ewa i Kamil Stochowie są wierni góralskiej tradycji. Żona skoczka nawet na oficjalne imprezy (takie jak np. Gala Mistrzów Sportu) wybiera kreacje, które nawiązują do miejsca, z którego pochodzi. Ostatnio małżonkowie bawili się na góralskim weselu, a ich stylizacje zachwyciły internautów.

Weselimy się, hej! #górale #weselisko #szczęśćbożemłodejparze #tatry #tradycja #folk #korale #nietakskromnie #mąż- napisała Bilan-Stoch pod jednym ze zdjęć.

 

Stochowie zebrali wiele komplementów. Użytkownicy Instagrama chwalą nie tylko to, jak wyglądają, lecz także zachwycają się, że Ewa i Kamil tworzą idealną parę.

Mega stroje, mega para. Idealnie.

Zawsze marzyłam o takiej sukience.

Świetnie Państwo wyglądają! Aż samemu chciałoby się być na takim weselu.

Jacy ładni i skromni - czytamy.

Piszą także, że jak się patrzy na małżonków, to aż buzia sama się śmieje. Określili ich także "najpiękniejszą parą polskiego sportu". Mają rację?

AW

_________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA