"To szpanowanie, że jesteś producentką, jest słabe". Internautka skrytykowała Dodę i szybko pożałowała. Bolesna riposta

Doda wrzuciła do Internetu swoje zdjęcie z Sopotu. W komentarzu została zaczepiona przez internautkę. Odpowiedziała w swoim stylu.

Doda była jedną z gwiazd, które wystąpiły na scenie podczas imprezy Polsat SuperHit Festiwal. Zdjęciem w estradowej kreacji pochwaliła się na Instagramie. W komentarzach pod zdjęciem doszło do wymiany zdań z jedną z internautek. Kobieta zarzuciła piosenkarce, że "szpanuje tym, że jest producentką".

Lepsza jesteś w rockowym brzmieniu. Ślicznie wyglądałaś, ale to szpanowanie, że jesteś producentką, jest trochę słabe - napisała.

Komentarz zwrócił uwagę Dody, która próbowała się dowiedzieć, co jej obserwatorka ma na myśli.

Dlaczego "szpanowanie"? - zapytała.

Odpowiedź DodyOdpowiedź Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

No po co to tak co chwilę podkreślać. Ci, co Cię śledzą (i udają, że nie śledzą), to wiedzą o tym - odpisała internautka.

 

Rabczewskiej nie spodobała się taka odpowiedź i w dłuższym wpisie dała znać, co o tym myśli.

Współczuje Ci takiego myślenia... Ale chyba najbardziej jednak twoim znajomym. Najgorzej mieć w towarzystwie kogoś, przy kim nie można się czymś pochwalić, bo od razu w oczy kole „że szpan” - zwróciła się.

Przy okazji próbowała jej uświadomić, że nie powinna zazdrościć tym, którzy coś osiągnęli i sama powinna zadbać o to, żeby się rozwijać i mieć czym pochwalić.

Powinnaś wspierać ludzi, którzy się rozwijają. To niełatwe w kraju, w którym sukces budzi u innych złość. Powinnaś być dumna, że ktoś, kogo lubisz, zdobywa nowe szczyty. Powinnaś dopingować go, żeby wszedł najwyżej. Może wtedy i Ty zmotywujesz się do działania, włożysz w swój cel ciężką pracę i z radością poinformujesz o tym innych, kiedy go osiągniesz. Zapamiętaj: winners focus on winning, losers focus on winners - zakończyła.

Odpowiedź DodyOdpowiedź Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

 

Doda jako producentka filmowa

Doda zadebiutowała jako producentka filmem "Pitbull. Ostatni pies". Jest miłośniczką męskiego kina i takie filmy chce robić. Podkreśla, że planuje rozwinąć ten rynek i zamierza współpracować z najlepszymi filmowcami w Polsce. Niedawno na Instagramie ogłosiła, że razem z mężem, producentem Emilem Stępniem, podpisali kolejny kontrakt na film.

AW