Fotograf gwiazd pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia Williama i Kate. Z tej strony ich nie znaliśmy! Królowa nie będzie zachwycona

Max Butterworth, fotograf gwiazd, opublikował zdjęcia z 2008 roku przedstawiające znane osoby w dosyć niecodziennych sytuacjach. Na fotografiach znajdują się m.in. książę William i księżna Kate.

Max Butterworth to brytyjski fotograf gwiazd. Na swojej stronie internetowej chwali się zdjęciami znanych osób w dosyć niecodziennych sytuacjach. Teraz pokazał niepublikowane wcześniej fotografie, na których znajdują się m.in. członkowie rodziny królewskiej - księżna Kate i jej siostra Pippa Middleton, książę William i książę Harry.

Fotografie były zrobione przed londyńskim klubem Mahiki.

Kate była w Mahiki przez kilka godzin. Wsiadła do taksówki około 2 lub 3 nad ranem. Myślę, że kiedy robiłem zdjęcie, mówiła taksówkarzowi gdzie ma jechać. Kilka chwil później innym środkiem transportu odjechali książę Harry i książę William – opowiedział Butterworth.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Zdjęcia szybko zawojowały brytyjskie media. Na innych udostępnionych teraz przez Butterwortha fotografiach zrobionych w latach 2005-2008 są m.in.David i Victoria Beckham, Michael Jackson, Jennifer Aniston, Madonna, George Clooney czy Paris Hilton.

William i Kate wyszli na tych zdjęciach na niezłych imprezowiczów! Królowa Elżbieta raczej nie będzie zachwycona...

OG

______________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.