"TTBZ". Ten mistrzowski występ podbił serca jurorów. Gwiazda dostała owację na stojąco. Rozpoznajecie ją?

"Ruda" z Red Lips swoim wykonaniem piosenki z musicalu Chicago podbiła serca jurorów w ostatnim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Zgadzacie się z ich opinią, że to był najlepszy występ?

Joanna Lazer, bardziej znana jako charyzmatyczna "Ruda" z oryginalnym głosem z zespołu Red Lips, jest uczestniczką 9. edycji hitowego programu telewizji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarka wygrała sobotni odcinek show. Nic dziwnego! Zobaczcie jej finałowy występ:

Sobotni odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo" poświęcony był muzyce filmowej. "Ruda" brawurowo wcieliła się w Renee Zellweger z musicalu Chicago, wykonując piosenkę pt. "Roxy". Jej występ zakończył się owacjami jurorów na stojąco.

Odkryłaś nową zupełnie stronę swojej osobowości artystycznej. Byłem przekonany, że ten fragment akrobatyczny, kiedy ona idzie po rękach tancerzy i potem się obraca i spada, że tego na pewno nie będzie. No bo gdzie na żywo. Ty to zrobiłaś. Ani odrobinę ci to nie przeszkodziło. Jestem absolutnie zachwycony! – ocenił Kacper Kuszewski.

Jak Wam się podobał występ "Rudej"? A może inny uczestnik bardziej przypadł Wam do gustu?

AG

Więcej o: