Natalia Siwiec będzie ekspertką od ROZBIERANIA SIĘ w Top Model 3?

Pojawiły się plotki, że modelka weźmie udział w show TVN.

Huczy od plotek, że Natalia Siwiec weźmie udział w  programie "Top model", który ruszy w TVN już wiosną. Modelka miała pomagać w rozbieranej sesji kandydatkom na modelki i udzielać im rad, jak najładniej się w takiej sesji zaprezentować. To ciekawe, bo w TVN o niczym nie wiedzą:

Jest to fałsz, nie potwierdzamy tej informacji, ona na pewno nie wyszła od nas. Mamy już wszystko zamknięte i nie planujemy zatrudniać Natalii Siwiec - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl, Maria Fiedczak z zespołu PR TVN.

Natalia Siwiec.
Natalia Siwiec.  Materiały promocyjne Alles.pl Materiały promocyjne Alles.pl

Kto jak kto, ale akurat Natalia Siwiec ma sporo doświadczenia w kwestii rozbierania się do zdjęć, informacja o nowej posadzie eksperta byłaby więc całkiem wiarygodna. Od lat Siwiec zarabia pozując w samej bieliźnie i zachęcając do jej kupna. Jej naga i bardzo odważna sesja w "Playboyu" odbiła się zaś szerokim echem w całej Polsce.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Playboy Playboy

Niestety, póki co Siwiec nie pojawi się na szklanym ekranie. Nagła sława sprawiła zapewne, że modelka ma chrapkę na większą karierę niż tylko pozowanie do zdjęć, a udział w którymś z show telewizyjnym byłby z pewnością intratną propozycją. Ciekawe, czy będzie próbować dalej?

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.