Edyta Górniak wróciła po latach do rodzinnego Opola

Kompletowała drużynę do "Bitwy na głosy".

Edyta Górniak jest jedną z gwiazd, które wezmą udział w nowej edycji muzycznego show TVP2 " Bitwa na głosy ". Osób do swojego chóru szukała w rodzinnym mieście, czyli Opolu.

Mamy 16 bardzo utalentowanych osób. Na castingi przyszło ich ponad 500. Wybór był bardzo trudny. Edyta miała 30 osób, które bardzo dobrze śpiewały i nie wiedziała nawet, kiedy zostały tylko trzy miejsca w grupie - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl osoba z otoczenia gwiazdy.
Pobyt w Opolu był bardzo owocny. Zobaczyła miasto, w którym już dawno nie była. Chciała odwiedzić piekarnię, w której kupowała drożdżówki w drodze do szkoły, ale niestety zabrakło czasu. Chciała zobaczyć też swoje szkoły, ale trwają ferie, więc może następnym razem się uda. Wracamy do Opola za miesiąc na pierwsze treningi.

Edyta Górniak ze swoim chórem.Edyta Górniak ze swoim chórem. FOT. FORUM/TVP

Podobno piosenkarce proponowano udział w kilku programach typu talent show, ale zawsze odmawiała. Jak producentom "Bitwy na głosy" udało się skusić Edytę Górniak?

Głównym powodem było, że to są młodzi, utalentowani ludzie z Opola i miejsce to wiąże się z miłymi wspomnieniami. Ważne jest też, że chóry wygrywają pieniądze nie dla siebie, a na szczytny cel - powiedziało nam nasze źródło.

A już na wiosnę zobaczymy, jak drużyna Edyty Górniak poradzi sobie w programie.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. FOT. FORUM/TVP

Jax

Zobacz także:

Edyta Górniak wróciła z Afryki

Edyta Górniak w europejskiej czołówce!

Kogo lubimy najbardziej krytykować? I za co?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.