Co słychać u dziewczyn z "Top Model"?

Bierzemy pod lupę najbardziej aktywne medialnie finalistki pierwszej edycji "Top Model".

Co robią dzisiaj?

Już dzisiaj odbędzie się pierwszy casting do drugiej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". W walce o kontrakt z agencją modelingową D'vision i sukces za granicą zmierzy się tysiące pięknych Polek. Zanim je poznamy, zobaczcie jak potoczyły się losy niektórych dziewczyn z pierwszej edycji show.

Paulina Papierska

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Top Model. Zostań modelką" szkoliła swój angielski i przygotowywała się do wyjazdu za granicę. Przez kilka tygodni przebywała we włoskiej stolicy mody, Mediolanie. Regularnie bierze udział w castingach. Prawdopodobnie następnym przystankiem w jej karierze będzie Japonia. Prywatnie szczęściem dzieli się ze swoim partnerem, przystojnym piłkarzem Cracovii Adamem Pytelą.

Aleksandra Kuligowska

Drugie miejsce w "Top Model. Zostań modelką" i zawrotna kariera. Twarz Oli Kuligowskiej zdobiła wiele magazynów modowych, takich jak hiszpański "Telva". Pojawiła się na wybiegach w Polsce i za granicą. Mówi się, że podpisała bardzo opłacalny kontrakt.

Anna Piszczałka

Ze względu na szybki rozwój kariery Piszczałka przeprowadziła się z rodzinnego Gradówka do Warszawy. Anna zdecydowanie odniosła największy sukces z pośród wszystkich finalistek programu. Ciężko znaleźć pokaz mody w Polsce bez niej. Zachwycają się nią wszyscy najlepsi projektanci w naszym kraju, ostatnio Gosia Baczyńska. Jej uroda została doceniona także w Turcji.

Kasia Smolińska. Kasia Smolińska. KAPIF

Kasia Smolińska

Kasia minimalnie otarła się o wielki finał "Top Model. Zostań modelką". Wcale nie żałuje, że nie wygrała show, bo zawód modelki nie do końca jej odpowiada, woli pracować w mediach jako dziennikarka. Na co dzień studiuje socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, a także pomaga przy programie Karoliny Korwin-Piotrowskiej w TVN Style.

Marta Szulawiak

Marta Szulawiak, która kiedyś była tancerką erotyczną startuje w wyborach parlamentarnych z ramienia SLD. Swoją przyszłość o dziwo nie wiąże z modą, a z polityką. Podobno bardzo spodobała się Grzegorzowi Napieralskiemu. Jej poglądy też zrobiły na nim dobre wrażenie. Jej kandydatura budzi jednak ogromne kontrowersje.

Zula Walkowiak

Największa skandalistka polskiego "Top Model. Zostań modelką". Odpadła jako pierwsza i jako pierwsza zdradzała kulisy życia za kamerami z innymi dziewczynami. Pojawiła się na okładce "CKM-u", ale głównie zasłynęła z kontrowersyjnych wypowiedzi i przyznania się do bycia lesbijką, co w jej przypadku należy traktować z przymrużeniem oka ;-)

Nicole Rosłoniec i Beata Szarłowska

Obie dziewczyny odnotowały jednorazowe przygody w pokazach i sesjach zdjęciowych. Ich dalsza kariera obecnie stoi pod znakiem zapytania.

SheMoans

Dziewczyny z SheMoans, które wykonywały piosenkę przewodnią "Top Model. Zostań modelką" odniosły sukces nie tyle w świecie mody, co na muzycznym rynku. Ich utwór "Supergirl" podbił listy przebojów w dalekich Chinach oraz starał się o reprezentowanie Polski na konkursie Eurowizji w Dusseldorfie. Im też udział w programie wyszedł na dobre ;-)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.