Najgłośniejsze rozwody polskich gwiazd

Celebrytom trudno jest ukryć rozwód...
 Weronika Marczuk, Cezary Pazura, Edyta Górniak, Dariusz Krupa Weronika Marczuk, Cezary Pazura, Edyta Górniak, Dariusz Krupa KAPIF

Rozwodnicy

Przedstawiamy wam zestawienie najgłośniejszych rozwodów polskiego show-biznesu. Te rozstania śledziła cała Polska. W zestawieniu znaleźli się również rozwodnicy rekordziści.

 Michał Wiśniewski Dominika Tajner Idzik Michał Wiśniewski Dominika Tajner Idzik KAPIF.PL/KAPIF

Michał Wiśniewski

Michał to nasz rekordzista. Już trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była piosenkarka Magda Femme. Drugą żoną była "Mandaryna",  czyli Marta Mandrykiewicz. Michał rozstał się z nią kiedy Mandaryna zaczęła robić karierę. Z trzecią żoną, Anną Wiśniewską (z domu Świątczak),  jest w trakcie rozwodu. Teraz związany jest z Dominiką Tajner - Idzik. Dominika zapowiada, że będzie ostatnią kobietą w życiu Michała. My też chcemy w to wierzyć!

 Edyta Górniak Dariusz Krupa Edyta Górniak Dariusz Krupa KAPIF

Edyta Górniak i Dariusz Krupa

Edyta i Dariusz byli małżeństwem przez 5 lat. Sam rozwód miał odbyć się z klasą. Niczym Elvis i Priscilla Presley po sprawie rozwodowej trzymali się za ręce. Jak się można było spodziewać, na tym klasa się skończyła. Rozpoczęło się za to publiczne pranie brudów oraz walka na oświadczenia o majątek.

 Robert Janowski Katarzyna Janowska Robert Janowski Katarzyna Janowska KAPIF

Robert Janowski

Robert Janowski był kiedyś mężem Katarzyny Kalicińskiej - Goczał (Katarzyna jest producentką ''Domu nad rozlewiskiem''). Niedawno doszły nas słuchy, że Robert jest w trakcie rozwodu ze swoją drugą żoną Katarzyną Janowską. Ich małżeństwo trwało 13 lat.

 Krzysztof Ibisz Paulina Piosik Krzysztof Ibisz Paulina Piosik KAPIF.PL/KAPIF

Krzysztof Ibisz

Krzysztof był dwukrotnie żonaty. Pierwszą wybranką jego serca była dziennikarka Anna Ibisz. Sentyment do imienia Anna chyba pozostał i Krzysztof drugi raz wziął ślub z Anną. Tym razem była to Anna Nowak-Ibisz. W tym związku podobno zabrakło równowagi między trzema elementami: przyjaźnią, seksem i ekonomią... Więc małżeństwo skończyło się rozwodem. Teraz Krzysztof oświadczył się swojej asystentce Paulinie Piosik. Paulina jest od Krzysztofa młodsza o 22 lata.

 Kinga Rusin Tomasz Lis Kinga Rusin Tomasz Lis Forum

Kinga Rusin Tomasz Lis

Rozwód Kingi Rusin i Tomasza Lisa był jednym z najgłośniejszych. Wszystko za sprawą romansu Tomasza. Wszyscy współczuli wówczas Kindze zdradzonej przez męża i przyjaciółkę. Hanna wspierała Kingę przez lata. Zaopiekowała się również jej mężem.

 Hanna Lis Tomasz Lis Hanna Lis Tomasz Lis KAPIF

Hanna Lis

Hanna Lis ma na swoim koncie dwa małżeństwa. Pierwszym mężem Hanny był senator Robert Smoktunowicz. Później pojawił się biznesmen Jacek Koziński, z którym Hanna była przez wiele lat związana. Najgłośniejszy ślub Hanny to ten z Tomaszem Lisem. Para pobrała się w 2007 roku. Sam ślub był cichy, bez zbędnego rozgłosu. W sumie o rozgłos nie musieli się starać. Wszyscy i tak o tym mówili.

 Doda Radosław Majdan Doda Radosław Majdan

Doda i Radek Majdan

Doda z Radkiem poznali się w 2003 roku. Dwa lata później wzięli ślub. Małżeństwo potrwało zaledwie dwa lata. W 2007 roku rozpoczęła się sprawa rozwodowa. W 2008 roku para otrzymała rozwód. Doda była zaręczona również z Adamem Darskim. Para niedawno się rozstała.

 Magdalena Mołek Magdalena Mołek Forum

Magdalena Mołek

Magdalena wyszła niedawno za mąż za prawnika Macieja Taborowskiego. Mołek była również zaręczona z Remigiuszem Kasztelnikiem. Wcześniej była już zamężna. Jej mężem był biznesmen Daniel Lewczuk.

Teraz Magda z Maciejem spodziewają się dziecka. Trzymamy kciuki za piękną dziennikarkę!

 Anna Przybylska Anna Przybylska KAPIF.PL/KAPIF

Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk nie jest pierwszym mężem Anny Przybylskiej. Aktorka w 2001 rozwiodła się z Dominikiem Zygry. Rozwód odbył się z inicjatywy aktorki. Jak Anna przyznaje byli z Dominikiem za młodzi na ślub.

 Weronika Marczuk Cezary Pazura Weronika Marczuk Cezary Pazura KAPIF

Cezary Pazura i Weronika Marczuk

Weronika i Cezary pobrali się w 1995 roku. W 2007 roku oficjalnie skończyło się małżeństwo Weroniki i Czarka. Rozwód był cichy, bez zbędnego rozgłosu. Para miała żyć w przyjaźni. Oczywiście przyjaźń trwała do czasu afery z CBA. Później Czarek dążył do tego, aby Weronika zrzekła się jego nazwiska. Tak tez się stało.

Więcej o: