Tak mieszkają polskie gwiazdy

Kto ma najładniejszy dom w Polsce?

Apartament Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański niedawno kupił apartament w modnej dzielnicy Warszawy Mokotowie. Koszt lokalu w tym miejscu to prawie milion złotych. Prezenter szukał spokojnego miejsce dla siebie i swojej nowej rodziny. W apartamencie zamieszka z Julią Chmielnik i ich córką Stefanią.

Pokój Kazadi

Patrycja Kazadi nadal mieszka z rodzicami. W programie MTV CRIBS pokazała rodzinny dom i swój pokój.

 

Nieruchomości Radka Majdana

Radek Majdan niedawno kupił apartament w górach. Co prawda to tylko 60 metrów, ale za to z jakim widokiem. Oprócz tego były bramkarz ma też dom w Szczecinie i luksusowy apartament w Warszawie.

Dom ze studiem Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska musi się w domu czuć dobrze. Połączyła go z pracą i urządziła w nim prywatne studio nagraniowe. Dom znajduje się w okolicach Warszawy.

 

 

Dwupoziomowe mieszkanie Ani Przybylskiej

Anna Przybylska pochodzi z Trójmiasta. Właśnie próbuje się pozbyć dwupoziomowego mieszkania w Gdyni. Na dolnym jest salon z kuchnią i łazienką. Na górnym - dwie sypialnie i większa łazienka. Jacyś chętni?

Dom don Wasyla

Don Wasyl jest jedną z największych gwiazd disco polo. Jak na króla Cyganów przystało mieszka po królewsku w swojej posiadłości. Przed domem fontanna i wypasiony mercedes. Żona Don Wasyla zbiera porcelanę:

 

 

PHOTO: MICHAL NIWICZ /SE/EAST NEWS  CIECHOCINEK  DON VASYL I JEGO DOM W CIECHOCINKU DON VASYL ZNANY CYGANSKI ARTYSTA KIEROWNIK ZESPOLU MUZYCZNEGO I ORGANIZATOR FESTIWALU KULTURY ROMSKIEJ ROM CYGAN  25/08/2010

Natalia Lesz Natalia Lesz MTV

Nowoczesny apartament Natalii Lesz

Natalia Lesz mieszka w nowoczesnym apartamencie na warszawskim Mokotowie. Samo mieszkanie bez umeblowania musiało kosztować ponad milion złotych. Ma 3 pokoje i dwie łazienki. W jednym z pokoi piosenkarka chce w przyszłości zrobić studio. Z balkonu ma widok na dom rodziców.

 

Dom królowej seriali Ilony Łepkowskiej

Ilona Łepkowska mieszka w domu Czesława Bieleckiego - znanego polskiego architekta. Podwarszawska rezydencja wzbudza sporą sensację swoim awangardowym niemal bajkowym wyglądem.

Rezydencja sióstr Radwańskich

Siostry Radwańskie zamieszkały z rodzicami w rezydencji w Londynie. W środku można urządzać bale i imprezy w stylu "My sweet 16".

 

Dom Ewy Szabatin Dom Ewy Szabatin Fot. Sylwester Rejmer

Apartament Ewy Szabatin

Ewa Szabatin połączyła nowoczesne mieszkanie z pracownią w której projektuje i szyje kreacje.

 

 

ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEJ PUBLIKACJI    SESJA WNETRZA - NASI GOSCIE NZ EWA SZABATIN - TANCERKA , PROJEKTANTKA  STYLIZACJA AGNIESZKA OSAK-REJMER FOT. SYLWESTER REJMER    PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - 1 2009

Domek wczasowy Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk, oprócz mieszkania w Warszawie, ma domek letniskowy na Mazurach. Niestety od dłuższego czasu nie może go sprzedać. W wakacje cena wynosiła 450 tysięcy złotych. Nie było chętnych mimo, że do jeziora jest zaledwie 400 metrów, a w salonie jest stół bilardowy.

Rezydencja Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski mieszka w podwarszawskiej Magdalence. W takiej rezydencji spokojnie pomieszczą się wszystkie dzieci.