Ich miłość narodziła się w pracy

Tych romansów nikt się nie spodziewał! Często była to zakazana miłość. Zobacz najgorętsze pary polskiego szołbiznesu, które połączyła praca.
Anna Dereszowska Piotr Grabowski Anna Dereszowska Piotr Grabowski KAPIF.PL/KAPIF

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski

Początki ich związku nie były łatwe. To była trochę zakazana miłość. Na planie "Tajemnicy twierdzy szyfrów" wybuchł między nimi romans. Anna zaszła w ciążę mimo, że była zaręczona. Piotr był wówczas mężem Marty Konarskiej, z którą ma dwójkę dzieci. Wkrótce jednak się rozwiódł. Dziś para wspólnie wychowuje córkę Lenę.

Piotr Gąsowski Anna Głogowska Piotr Gąsowski Anna Głogowska WĘGRZYN MAREK/KAPIF.PL/mwegrzyn

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Ten związek był dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Poznali się w 2005 roku w programie "Taniec z gwiazdami". Byli wtedy parą taneczną między, którą iskrzyło nie tylko na parkiecie. Wkrótce Anna zaszła w ciążę. Mają córeczkę Julkę.

Agnieszka Maciąg, Robert Wolański Agnieszka Maciąg, Robert Wolański KAPIF.PL/KAPIF

Agnieszka Maciąg-Wolańska i Robert Wolański

Poznali się w 1996 roku. Połączył ich świat mody, Agnieszka jest uznaną modelką a Robert fotografem mody. Uparcie bronili się przed ślubem, jednak para pobrała się po 15 latach związku w sylwestrową noc 2010/2011. Razem wychowują syna Agnieszki z poprzedniego małżeństwa.

Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik Krzysztof Ibisz, Paulina Piosik Plotek Exclusive

Krzysztof Ibisz i Paulina Piosik

Między Krzysztofem Ibiszem a Pauliną Piosik są 22 lata różnicy więc teoretycznie Krzysztof mógłby być jej ojcem. Paulina była kiedyś członkiem jego fanklubu. Później rozpoczęła pracę jako asystentka Krzysztofa. Robiła dla niego zakupy, towarzyszyła mu na siłowni. Romantycznie, prawda? Na początku para ukrywała swój związek. Ibisz ma za sobą już dwa małżeństwa. Niedawno podczas romantycznego wyjazdu do Afryki Krzysztof oświadczył się Paulinie.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Plotek Exclusive

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

To chyba najsłodsza para polskiego showbiznesu. Poznali się w 2005 roku na planie show "Taniec z gwiazdami", gdzie wytańczyli Kryształową Kulę. Między nimi wybuchło wówczas ogromne uczucie. Trzy lata później wzięli ślub. Dziś wspólnie prowadzą szkoły tańca, Marcin jest też menadżerem Kasi, mają też syna Adasia. Tak bardzo się kochają, że Kasia nie musi dzisiaj sama nawet podnosić szklanki...

Kinga Rusin, Tomasz Lis Kinga Rusin, Tomasz Lis Forum

Kinga Rusin i Tomasz Lis

Poznali się w 1993 roku pracując w Telewizji Publicznej. Rok później wzięli ślub. Przyczyną rozpadu ich małżeństwa był romans Lisa z przyjaciółką Kingi - Hanną Smoktunowicz, która była też świadkiem na ich ślubie! Dziś Kinga rozlicza swoją przeszłość w książce "Co z tym życiem". Rusin i Lis mają razem dwie córki: Polę i Igę.

 

Dziewczyny, uważajcie na swoje "przyjaciółki"!

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell Reuters

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Poznali się na planie filmu "Ondine" w 2008 roku gdzie rozpoczął się ich romans. Owocem tego związku jest syn Henry Tadeusz. Cała Polska żyła ich romansem, trochę mniej wspominano o tym za oceanem. Para niedawno się rozstała. To była ich wspólna decyzja. Podobno...

Joanna Brodzik, Paweł Wilczak Joanna Brodzik, Paweł Wilczak KAPIF.PL/KAPIF

Joanna Brodzi i Paweł Wilczak

Poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek". Nie lubią mówić o swoim życiu prywatnym. Para do tej pory nie wzięła ślubu. Joanna urodziła bliźniaki - dwóch synów.

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Edyta Herbuś, Mariusz Treliński KAPIF.PL/KAPIF

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński

Poznali się na planie opery "Traviata", którą Mariusz reżyserował. Treliński dostrzegł w Herbuś nie tylko niezwykle utalentowaną artystkę, ale także kandydatkę na partnerkę. Od tamtego czasu chętnie pokazują się razem na różnych imprezach, a miłość między nimi kwitnie.

Kamila i Andrzej Łapiccy Kamila i Andrzej Łapiccy Forum

Kamila i Andrzej Łapiccy

Poznali się w redakcji miesięcznika "Teatr", dla którego pisał felietony. Niedługo potem zakochali się w sobie. Mimo 60 lat różnicy wieku wzięli ślub. Andrzej przeżywa teraz drugą młodość a Kamila spełnia się jako żona... W ich wypadku "para młoda" brzmiało trochę dziwnie.

Anna Wiśniewska, Michał Wiśniewski Anna Wiśniewska, Michał Wiśniewski KAPIF.PL/KAPIF

Anna Wiśniewska i Michał Wiśniewski

Michał to prawdziwy rekordzista. Wszystkie żony poznał tak samo - każda z nich była związana z zespołem Ich Troje. Z ostatnią - Anną poznał się w 2003 roku kiedy Ania została nową wokalistką zespołu. Pobrali się w 2006 roku, mają dwie córki: Etienette i Vivienne. W roku 2010 podjęli decyzje o rozstaniu i zaczęło się publiczne pranie brudów, które nie skończyło się do tej pory.

Monika Pyrek, Norbert Rokita Monika Pyrek, Norbert Rokita KAPIF.PL/KAPIF

Monika Pyrek i Norbert Rokita

Mówią na siebie Monia i Norbi chociaż początki ich miłości nie były łatwe. Kiedy się poznali on miał żonę i dwójkę dzieci i pracował jako menedżer Moniki. Miłość była jednak tak silna, że para niedługo ma zamiar się pobrać.

Anna Mucha, Marcel Sora Anna Mucha, Marcel Sora KAPIF.PL/KAPIF

Anna Mucha i Marcel Sora

Poznali się na planie "Jak oni śpiewają". Teraz para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Jednym z ich ulubionych zajęć jest lansowanie się na czerwonym dywanie.

Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska Michał Dąbrówka, Natalia Kukulska KAPIF.PL/KAPIF

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka

To prawdziwe muzyczne małżeństwo. Michał jest perkusistą i kompozytorem, para współpracowała razem aż w pewnym momencie narodziło się między nimi uczucie. Owocem ich związku jest syn Jan i córka Anna a także płyta CoMix.

Paulina Smaszcz Kurzajewska, Maciej Kurzajewski Paulina Smaszcz Kurzajewska, Maciej Kurzajewski KAPIF.PL/KAPIF

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Tę parę znamy z telewizji. Połączyła ich wspólna praca. Tak długo ze sobą pracowali, że nie mieli innego wyjścia tylko zakochać się w sobie. Dziś tworzą szczęśliwą parę.