Kariera Mai Sablewskiej - od niani do jurorki "X-Factor"

Jak zaczynała i jak wspięła się na szczyt...
Natalia Kukulska Natalia Kukulska Kapif

Fanka, przyjaciółka, niania...

Maja jako nastolatka była oddaną fanką Natalii Kukulskiej. Prowadziła nawet jej fanklub. Z czasem zaprzyjaźniła się ze swoją ukochaną gwiazdą, a nawet została opiekunką jej dzieci... To okazało się początkiem błyskotliwej kariery.

Katarzyna Kanclerz Katarzyna Kanclerz Agencja Gazeta

Kanclerz - Sablewska

Menadżerskie szlify zdobywała u jednej z najbardziej bezwzględnych, ale i najskuteczniejszych menadżerek polskich gwiazd, Katarzyny Kanclerz. Była jej asystentką.

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Jestem Jaki Jestem

Była mocno zaangażowana w pracę nad produkcją reality show Michała Wiśniewskiego "Jestem jaki jestem".

Virgin Virgin Kapif

Virgin

W Universalu, którym rządziła Katarzyna Kanclerz był początkujący zespół Virgin z mało znaną, ale charyzmatyczną blond wokalistką Dodą. Już na pierwszy rzut oka widać było, że owa wokalistka nie jest zainteresowana zbyt długą pracą zespołową.

Doda Doda Kapif

Doda

Maja zajęła się karierą Dody, gdy ta odeszła z Virgin. Talent piosenkarki w połączeniu z talentem menadżerki wyniósł obie na wyżyny, choć Maja stroniła od błysków fleszy. Doda czuła się w nich zdecydowanie lepiej.

Marina Marina Kapif

Marina

Sukces Dody nie wystarczał Mai. Chciała zainwestować w młody talent. Padło na śliczną Marinę Łuczenko. Zanim jeszcze ktokolwiek usłyszał głos Marina, dzięki umiejętnościom Sablewskiej, piosenkarka zaliczyła kilka okładek i stała się bywalczynią programów telewizyjnych. Nikt nie miał wątpliwości, że Maja to PR-owski megatalent.

Sablewska i Doda Sablewska i Doda Kapif

Rozstanie

Promocja Mariny nie spodobała się jednak Dodzie. Postawiła twarde warunki, które okazały się dla Sablewskiej nie do spełnienia. Wśród wrzawy mediów piosenkarka rozstała się ze swoją menadżerką (albo, jak kto woli menadżerka z piosenkarką).

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Gwiazda wprost zakochała się w Mai i bezkrytycznie obwieszczała światu tę miłość, gdy tylko obie panie zdecydowały się na współpracę.

Górniak i Sablewska Górniak i Sablewska Kapif

Koniec diwy

Maja obiecała, że Edyta nagra wreszcie długo oczekiwaną płytę. Zaciągnęła ją do studia, jednocześnie pracując nad odczarowywaniem wizerunku rozhisteryzowanej diwy. Udało się. Górniak odmłodniała, zaczęła się uśmiechać, a dzięki udziałowi w "Tańcu z gwiazdami" Polska przypomniała sobie o tym jak bardzo ją kocha.

X Factor X Factor TVN

X Factor

Ale sielanka nie trwała długo. TVN zwróciła się do Sablewskiej z propozycją wzięcia udziału w hiperprodukcji "X-Factor". Nie jest tajemnicą, że w ciągu kilku tygodni, unikająca do tej pory autopromocji Sablewska zostanie kolejną polską celebrytką. Górniak nie mogła na pozwolić na taką konkurencję we własnym otoczeniu. Ich współpraca właśnie się zakończyła.

Więcej o:
Komentarze (74)
Kariera Mai Sablewskiej - od niani do jurorki "X-Factor"
Zaloguj się
 • klaudia.bpp

  Oceniono 24 razy 22

  "Zanim jeszcze ktokolwiek usłyszał głos Marina" w każdym artykule błędy!!! to razi po oczach może korzystajcie ze słownika co?!?!

 • ladyzgaga

  Oceniono 43 razy 21

  Nie mam żalu do Mai Sablewskiej, że zostawiła Edytę Górniak. Niestety, fani Edyty, taka jest prawda, że Edyta zaczyna powoli zachowywać się jak niedojrzała nastolatka. Co ją to obchodzi, że Sablewska będzie występowała w "X-Factor"? Tylko dzięki Mai mogła znów zaistnieć na estradzie muzycznej jako prawdziwa gwiazda. Tak będzie się utrzymywać jak Doda - tylko i wyłącznie ze skandali i w końcu skończy jak Czesława Maria z domu Cieślak (Violetta Villas).

 • beri

  Oceniono 48 razy 20

  Uważam, że dobrze Maja zrobiła przyjmując fuchę w X-factor. Po Edzi można się wszystkiego spodziewać. Jak zakaprysi to zwolni za udział w jakimś programie albo za zły dobór fryzury czy koloru lakieru do paznokci. Żałosne, że zazdrość o sukces stał się powodem rozstania obu pań.

 • plotek123

  Oceniono 27 razy 19

  "od niani..." sprawdźcie ile hollywoodzkich gwiazd zaczynało z jeszcze niższej pozycji - Brad Pitt w stroju kurczaka zachęcał do fast foodu, aktorki były kelnerkami. Pracowali fizycznie i czekali na swój moment. Nikt z dnia na dzień nie decyduje "od jutra będę managerem największych gwiazd", zawsze od czegoś trzeba zacząć.

 • ada66698

  Oceniono 31 razy 19

  Maja jest dobrą menagerką,to przecież ona wylansowała Dodę i Marinę.A jak wiadomo żeby pracować z Dodą albo Edytą to trzeba spełniać ich wysokie wymagania.Nigdy się nie pokazywała w durnych programach,nie opowiadała osobie nie lansowała się tak jak Doda.Majka jest inteligentna i wszystko osiągneła sama.Mam nadzieje że program z jej udziałem będzie sukcesem i kolejnym stopniem w jej karierze.

 • lenore

  Oceniono 29 razy 19

  Nie wiem skad te historie o rzekomej pazernosci Mai. Przeciez to normalne, ze menager to usluga i jeden menager moze miec tylu podopiecznych ilu mu sie podoba - dopoki ogarnia swoja prace. Maja wypaczyla ten zawod, bo byla dla Dody jak piesek i panienka na uslugi, to samo z Edyta. Menager to osobo DO ktorej jezdza gwiazdy ustalac terminy itp, a nie taka, ktora podciera tylki gwiazdom - widocznie Mai cos zostalo z niani. Ale o to,ze ma kilka gwiazd pod opieka nikt nie moze miec pretensji, bo to normalne w tym zawodzie.

 • dak

  Oceniono 18 razy 18

  "...ktokolwiek usłyszał głos Marina..." KTO TO JEST MARIN? A MOŻE TYLKO Plotek NIE POTRAFI ODMIENIAĆ PRZEZ PRZYPADKI, A CHODZIŁO MU O MARINĘ? A INNYM BŁĘDY WYTYKA!!!!!!!!!!

 • pfepper

  Oceniono 34 razy 16

  Jest ładna i inteligentna. Zaskakujące jest to, że nie musi niczego mówić by przyćmić Dodę.

 • klaudia.bpp

  Oceniono 29 razy 15

  "Górniak nie mogła na pozwolić na taką konkurencję we własnym otoczeniu." WTF??!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX