Co w "M jak miłość" w tym roku?

Lucek wyprowadzi się z Warszawy, a Barbara zacznie flirtować z nowym sąsiadem, którego zagra Andrzej Łapicki!

Małżeński bunt

Co w Grabinie? Po ostrej kłótni z żoną, Lucjan spakuje walizkę, wyprowadzi się do Warszawy - i w stolicy zacznie korzystać z uroków życia.

Nocne życie Lucka

Najpierw spędzi wieczór w nocnym klubie. A później zostanie... hazardzistą!

Flirt z Łapickim

Co na to Barbara? Zamiast wylewać za mężem łzy, będzie? flirtować. Na kilka miesięcy, w Grabinie zamieszka starszy dżentelmen z Kanady (w tej roli wybitny aktor Andrzej Łapicki) - Tadeusz. I od razu zacznie Mostowiakową adorować. A Barbara z rozmarzeniem słuchać będzie opowieści sąsiada o wielkim świecie?

Zła diagnoza

A w finale - problemy Marty. Wojciechowska usłyszy od lekarza bolesną diagnozę: bezpłodność.

Andrzej pozna prawdę?

Tymczasem Andrzej wciąż marzyć będzie o dziecku? Czy Marta wyzna narzeczonemu prawdę - ryzykując, że utraci przez to jego miłość? Odpowiedź już za kilka tygodni... Tylko na antenie TVP 2!

Sylwia zostanie mamą

Sylwia urodzi zdrowego synka. W szpitalu, dziewczynie cały czas będzie towarzyszył Zawadzki. A gdy usłyszy pierwszy, gromki krzyk juniora - zapragnie zostać jego ojcem? Czy Sylwia przyjmie propozycję szefa i wyjdzie za niego mąż?

Nowa miłość Pawła

Z kolei Paweł nawiąże romans? z Eweliną! Nieświadomy, że dziewczyna jest niebezpieczną kryminalistką. Seksowna blondynka zostanie jego nową modelką - i nie tylko?

Zazdrosna Ola

A zakochana w Zduńskim Ola - gdy odkryje, że ma rywalkę - zaleje się łzami.

Kłopoty Hanki

Trudne chwile czekają też Hankę. Mostowiakowa odkryje, że nowa sąsiadka - Anna - okłamała ją i tak naprawdę nie mieszkała przez ostatnie lata za granicą, tylko siedziała w więzieniu. W dodatku, Gruszyńska okaże się morderczynią, skazaną za zabicie męża. Czy Hanka będzie umiała jej na nowo zaufać?

Stara miłość nie rdzewieje

Za to w Warszawie: romanse i pocałunki! W czasie, gdy Małgosia będzie pracować w Rzymie, Agnieszka ochoczo "zaopiekuje się" Tomkiem...

Wyznanie miłości

Agnieszka wyzna Chodakowskiemu miłość! Będą wieczorne spotkania, kolacje przy winie i pocałunki. Czy dojdzie również do zdrady?

Więcej o: