Co w 'M jak miłość' w tym roku?

Lucek wyprowadzi się z Warszawy, a Barbara zacznie flirtować z nowym sąsiadem, którego zagra Andrzej Łapicki!

Małżeński bunt

Co w Grabinie? Po ostrej kłótni z żoną, Lucjan spakuje walizkę, wyprowadzi się do Warszawy - i w stolicy zacznie korzystać z uroków życia.

Nocne życie Lucka

Najpierw spędzi wieczór w nocnym klubie. A później zostanie... hazardzistą!

Flirt z Łapickim

Co na to Barbara? Zamiast wylewać za mężem łzy, będzie? flirtować. Na kilka miesięcy, w Grabinie zamieszka starszy dżentelmen z Kanady (w tej roli wybitny aktor Andrzej Łapicki) - Tadeusz. I od razu zacznie Mostowiakową adorować. A Barbara z rozmarzeniem słuchać będzie opowieści sąsiada o wielkim świecie?

Zła diagnoza

A w finale - problemy Marty. Wojciechowska usłyszy od lekarza bolesną diagnozę: bezpłodność.

Andrzej pozna prawdę?

Tymczasem Andrzej wciąż marzyć będzie o dziecku? Czy Marta wyzna narzeczonemu prawdę - ryzykując, że utraci przez to jego miłość? Odpowiedź już za kilka tygodni... Tylko na antenie TVP 2!

Sylwia zostanie mamą

Sylwia urodzi zdrowego synka. W szpitalu, dziewczynie cały czas będzie towarzyszył Zawadzki. A gdy usłyszy pierwszy, gromki krzyk juniora - zapragnie zostać jego ojcem? Czy Sylwia przyjmie propozycję szefa i wyjdzie za niego mąż?

Nowa miłość Pawła

Z kolei Paweł nawiąże romans? z Eweliną! Nieświadomy, że dziewczyna jest niebezpieczną kryminalistką. Seksowna blondynka zostanie jego nową modelką - i nie tylko?

Zazdrosna Ola

A zakochana w Zduńskim Ola - gdy odkryje, że ma rywalkę - zaleje się łzami.

Kłopoty Hanki

Trudne chwile czekają też Hankę. Mostowiakowa odkryje, że nowa sąsiadka - Anna - okłamała ją i tak naprawdę nie mieszkała przez ostatnie lata za granicą, tylko siedziała w więzieniu. W dodatku, Gruszyńska okaże się morderczynią, skazaną za zabicie męża. Czy Hanka będzie umiała jej na nowo zaufać?

Stara miłość nie rdzewieje

Za to w Warszawie: romanse i pocałunki! W czasie, gdy Małgosia będzie pracować w Rzymie, Agnieszka ochoczo "zaopiekuje się" Tomkiem...

Wyznanie miłości

Agnieszka wyzna Chodakowskiemu miłość! Będą wieczorne spotkania, kolacje przy winie i pocałunki. Czy dojdzie również do zdrady?

Więcej o:
Komentarze (50)
Co w 'M jak miłość' w tym roku?
Zaloguj się
 • madalena

  Oceniono 51 razy 43

  no sory "Agnieszka wyzna Chodakowskiemu miłość! Będą wieczorne spotkania, kolacje przy winie i pocałunki. Czy dojdzie również do zdrady?" a niby te pocałunki wyznania miłości to nie zdrada?

 • zdzirson

  Oceniono 42 razy 42

  Na głównej macie napisane ''Lucek wyprowadzi się Z Warszawy'' mózgi.

 • sylwiak

  Oceniono 42 razy 32

  pocałunek to też zdrada

 • gagula

  Oceniono 29 razy 27

  nie mogę się doczekać tej przemiany Lucjana !

 • atchame

  Oceniono 27 razy 19

  Marta bezpłodna..hahaha to jakim cudem urodziła dwoje dzieci? bezpłodność to nie grypa, którą można zarazić się w każdej chwili. Masakra ten scenariusz...

 • aduunia

  Oceniono 18 razy 18

  ejj no bez przesady, ale ten Lucek i Barbara fajnie grają w tym serialu ;) są tacy charakterystyczni i śmieszni, tylko oni nadają temu serialowi jakiś "charakter"

 • benq

  Oceniono 35 razy 17

  jedno wielkie ku.estwo, nawet barbara..koniec swiata ;d

 • houses902

  Oceniono 19 razy 15

  "Lucek wyprowadzi się z Warszawy" chyba Lucek wyprowadzi się DO Warszawy...

 • karolcia_16

  Oceniono 15 razy 13

  się fabuła rozkręciła XD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX