Impreza tygodnia: Urbańska, gwiazdy "Top model", Gessler

Pokaz Gosi Baczyńskiej tradycyjnie przyciągnął mnóstw gwiazd.

Tym razem było dla nich miejsce

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mogli odetchnąć z ulgą. Na pokazie Baczyńskiej znalazły się dla nich miejsca siedzące. Przypominamy, że z pokazu Paprocki&Brzozowski znane małżeństwo wyszło bardzo szybko, bo organizatorzy nie zadbali o załatwienie im miejsce siedzących.

Natasza uwielbia Baczyńską

U Gosi Baczyńskiej ubiera się wiele gwiazd. Jedną z nich jest Natasza Urbańska. Gwiazda stara się nie opuszczać pokazów projektantki.

Nowy facet Sadowskiej?

Beata Sadowska niezwykle rzadko pojawia się na salonach w towarzystwie mężczyzny. Przeważnie przychodzi sama. Na pokaz Gosi Baczyńskiej zrobiła wyjątek. Przyszła z tajemniczym brunetem. Czyżby to był jej nowy facet?

"Top model" na salonach

Od kiedy TVN wyemitował finał "Top model. Zostań modelką" żaden pokaz nie może się obyć bez wizyty choć jednej finalistki show. Modelki dbają, by o nich nie zapomniano. Dba o to zwłaszcza Emilia Pietras, która zaliczyła w tym tygodniu imprezę "Dżentelmeni 2011" i pokaz Baczyńskiej. Niezłe tempo.

Wyjazd przełożony

Tym razem na imprezę Baczyńskiej zawitała sama zwyciężczyni show, Paulina Papierska. Nasza polska Tap Madl nie wyjechała jeszcze na kontrakt do USA, bowiem najpierw musi nauczyć się biegle mówić w języku angielskim. W przewie pomiędzy lekcjami, odwiedza warszawskie salony.

Iza Bartosz, redaktor naczelna ''Gali'' Iza Bartosz, redaktor naczelna ''Gali'' kapif

Nie mogło zabraknąć Gessler

Impreza bez Magdy Gessler to żadna impreza. Znana restauratorka utrzymuje dobre relacje z gwiazdami z tzw. pierwszej ligi. W poniedziałek wpadła na premierę książki Jolanty Kwaśniewskiej - "Lekcja stylu dla mężczyzn", a wczoraj doskonale bawiła się na pokazie Baczyńskiej. Dobre kontakty to podstawa w tym biznesie.

Samotny Treliński

Zawsze wydawało nam się, że to Edyta Herbuś wyciąga swojego chłopaka, Mariusza Trelińskiego na koncerty, pokazy mody i inne warszawskie imprezy. Okazuje się jednak, że znany reżyser teatralny lubi lans na salonach. Nawet jak Edyta nie może z nim pójść na imprezę, on nie rezygnuje z zaproszenia. Tak było w przypadku pokazu Baczyńskiej.

Dawno nie widziana Ostaszewska

Maja Ostaszewska niezwykle rzadko bywa na salonach. Aktorka woli teatr niż warszawski lans. Dla Gosi Baczyńskiej zrobiła wyjątek. Aktorka nie mogła przepuścić pokazu jednej z najlepszych projektantek w Polsce.

Gosia Baczyńska, Magda Schejbal Gosia Baczyńska, Magda Schejbal kapif

Schejbal bez chłopaka

Magda Schejbal ma co świętować. W środę dostała "Różę Gali" w kategorii media, a do tego serial "Szpilki na Giewoncie" cieszy się dużą oglądalnością. Dobrze układa jej się również w życiu prywatnym. Magda zakochana jest po uszy w przystojnym góralu. Na pokaz Baczyńskiej przyszła tym razem sama. Może rozglądała się za sukienką na "Telekamery"? W końcu ma dużą szansę na statuetkę...

Królowa projektantów

Gosia Baczyńska kocha modę. Projektantką została z powołania. Ubierają się u niej takie gwiazdy jak: Małgorzata Kożuchowka, Reni Jusis, Kasia Figura czy Danuta Stenka. Urodzinowa impreza Baczyńskiej to jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu gwiazd. Tak samo jak jej pokazy.

Więcej o:
Komentarze (38)
Impreza tygodnia: Urbańska, gwiazdy "Top model", Gessler
Zaloguj się
 • ania_krakow

  Oceniono 36 razy 22

  Nie wiem jak to możliwe, ale ta Paulina co wygrała, przy każdej inne lasce wygląda jak jakiś pokurcz i szara mysza. Na fotkach z Olą wyglądała jak jej fryzjerka, na fotkach z Emilką wygląda jak tirówka.

 • hienawtrampkach

  Oceniono 31 razy 21

  Same koorwa gwiazdy...Ja przy niedzieli na plotku dostaję załamki psychicznej.

 • joanna_19

  Oceniono 26 razy 20

  Magda Schejbal i Maja Ostaszewska wygladają najlepiej :) a nasze wspaniale tap madl powinny chodzic po tym wybiegu, a nie pozowac z drinkami :)pozdrawiam

 • remek

  Oceniono 18 razy 16

  Co za biedne towarzystwo. Zaniedbane kobiety w brzydkich ubraniach.Gessler nie powinna się nigdzie pokazywać, by nie psuć ludziom apetytów, wygląda jak warchlak ubrany w pogniecione ciuchy.Józefowicze jacyś nie najświeżsi, a Sadowska wielka baba jak zwykle kiczowata, tylko plotek może się nią zachwycać. No i na dodatek te krzesełka...Co za prowincja!

 • m4rc1n31

  Oceniono 20 razy 16

  Tap Madl(5 zdjęcie) jakaś powyginana.

 • aliceevil

  Oceniono 17 razy 15

  co one tak jakoś byle jak poubierane i najczęściej na czarno .hmm oryginalne jak Tofik

 • nawia

  Oceniono 23 razy 13

  Co ta Urbańska ma na głowie i na nogach? Jakieś dziwne naleśniki. Takie buty są teraz na topie? Okropnie skracają i poszerzają nogi. Po co zgrabna dziewczyna tak się oszpeca? Powinna sobie zrobić zdjęcie przed wyjściem z domu, a zobaczyłaby, jak nieciekawie wygląda.

 • askaaaa

  Oceniono 37 razy 13

  Emilia to niech sie dzieciakiem zajmie , a nie lata z imprezy na impreze. Mamuska za dyche

 • reki334

  Oceniono 19 razy 13

  gdzie był ten pokaz? w więzieniu czy noclegowni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX