Brat Kukulskiej próbował zostać raperem, a o siostrze Zborowskiej jest coraz głośniej. Oto mniej znane rodzeństwo gwiazd

Cezary i Radosław Pazurowie są braćmi i obydwaj odnoszą ogromne sukcesy w Polsce. Są jednak i takie rodzeństwa, w których tylko jednej z osób udało się utrzymać na fali popularności, a drugiej - mimo prób - nie udało się zaistnieć w show-biznesie. Pamiętacie ich?
Adam i Kuba Zdrójkowscy Adam i Kuba Zdrójkowscy instagram.com@adam_zdrojkowski

Adam i Jakub Zdrójkowscy

To Adam jest zdecydowanie bardziej medialną postacią w tym bliźniaczym duecie. Jakub Zdrójkowski porzucił aktorstwo, gdy był nastolatkiem. Teraz wrócił na plan - razem z Wiktorią Gąsiewską, dziewczyną brata, pojawił się w serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Co ciekawe, grają tam parę.

Hanna Zborowska-Naves i Zofia Zborowska w 2004 Hanna Zborowska-Naves i Zofia Zborowska w 2004 KAPIF.pl

Hania i Zosia Zborowskie

Hanna Neves-Zborowska nie poszła w ślady rodziców oraz siostry i nie chciała mieszać się do show-biznesu. Jako młoda dziewczyna wyjechała do Hiszpanii, by na Uniwersytecie Salamanki studiować prawo. To tam poznała swojego przyszłego męża Daniela Nevesa. Zakochani zamieszkali w Brazylii i doczekali się narodzin dwóch córek. W styczniu jednak okazało się, że małżeństwo się rozpadło i para oczekuje na rozwód. Po tych sensacjach siostra Zosi skupiła na sobie uwagę mediów i niewykluczone, że zainteresowanie jej osobą utrzyma się dłużej. Ostatnio Hania pokazała na swoim profilu nowego partnera.

Lynda i Jennifer Lopez Lynda i Jennifer Lopez instagram.com@lyndalopez08

Jennifer i Lynda Lopez

Jennifer Lopez ma dwie siostry. Wszystkie trzy są ze sobą blisko związane i chętnie spędzają wspólnie czas. Młodsza siostra gwiazdy, Lynda, jest dziennikarką. Współpracowała z ''E! News'', a także próbowała swoich sił na szklanym ekranie. Prowadziła program ABC ''America This Morning''. 

Piotr Kukulski, Pikej, Natalia Kukulska. Piotr Kukulski, Pikej, Natalia Kukulska. East News

Natalia i Piotr Kukulscy

Po śmierci Jarosława Kukulskiego w 2010 roku głośno było o napiętych relacjach pomiędzy Natalią Kukulską a jej bratem Piotrem. Ten próbował zaistnieć w polskim show-biznesie. Zaczął karierę jako raper pod pseudonimem "Pikej'', jednak nie udało mu się zawojować list przebojów. Za to w mediach coraz głośniej było o jego przytykach wobec Natalii. W ciągu kilku ostatnich lat słuch o nim zaginął, ale starsza siostra przypomniała o nim w jednym z najnowszych wywiadów. Wspomniała, że dziś ich stosunki wyglądają zdecydowanie lepiej. 

Cezary Pazura, Radosław Pazura Cezary Pazura, Radosław Pazura Instagram/czarekpazura

Cezary i Radek Pazurowie

Cezary Pazura jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje zdjęcia żony i dzieci. Rzadko jednak możemy podziwiać fotografie innych członków jego rodziny, w tym brata, który - tak jak Cezary - jest osobą publiczną. Ostatnio jednak aktor zrobił wyjątek i zaprezentował fanom fotografię z Radkiem. Panowie mają świetny kontakt.

Joanna Krupa i Marta Krupa Joanna Krupa i Marta Krupa Instagram.com/joannakrupa/

Marta i Joanna Krupa

Niewielu pamięta, że Joanna Krupa ma także siostrę, która jakiś czas temu próbowała zaistnieć w show-biznesie. Marta Krupa wzięła razem z modelką udział w reality show "The Real Housewives of Miami", wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji "Tańca z gwiazdami" i pojawiła nawet na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Na tym jednak się zakończyło - w 2017 roku Marta Krupa wyszła za mąż za Włocha Marco Andrettiego, który miał znaczący pływ na jej decyzję o pożegnaniu się z show-biznesem.

Jarosław Kret i Jacek Kret Jarosław Kret i Jacek Kret WBF

Jarosław i Jacek Kretowie

Jarosław Kret nigdy nie ukrywał, że jego relacje z bratem nie należą do najlepszych. Choć mogłoby się wydawać, że zazwyczaj bliźniacy są ze sobą bardzo związani, to jednak tak nie jest w przypadku pogodynka i Jacka, który jest członkiem zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

Każdy potrzebuje wolności i swojej przestrzeni. Mam więc takie poczucie, że mój brat powinien się ode mnie oderwać lub ja od niego, ale nasze drogi wciąż się krzyżują. Niestety - powiedział Jarek w 2019 roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.