Córka Paula Walkera ma już 22 lata i została twarzą znanej marki odzieżowej. Czym zajmują się dzieci gwiazd?

Ich rodzice to gwiazdy, które zyskały ogromną sławę. Czym zajmują się dzieci celebrytów? Niektóre poszły w ślady rodziców, inne wyznaczają własną życiową ścieżkę.
Paul Walker i Meadow Walker Paul Walker i Meadow Walker Instagram/ @meadowwalker

Paul Walker z córką Meadow

Córka Paula Walkera aktywnie działa w mediach społecznościowych, a na jej profilu co jakiś czas pojawiają się sentymentalne wpisy i archiwalne zdjęcia z tragicznie zmarłym w 2013 roku ojcem. Meadow jest już dorosłą kobietą, realizuje się jako modelka, a ostatnio pochwaliła się współpracą z prestiżową marką modową - została twarzą jesiennej kolekcji Proenzy Schouler. 

Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie" - napisała Meadow na Instagramie, podpisując zdjęcie z kampanii. Dziękuję za zaufanie, że podzielę się tą piękną kolekcją ze światem. Dziękuję mojej modowej rodzinie za prowadzenie mnie na każdym kroku. 
Ewa Sałacka, Matylda Kirstein Ewa Sałacka, Matylda Kirstein Instagram/ @_matyldd

Ewa Sałacka, Matylda Kirstein

Matylda Kirstein również w bardzo młodym wieku straciła bliską osobę. Jej matka, Ewa Sałacka, zmarła w wyniku uduszenia po ukąszeniu osy, gdy dziewczynka miała zaledwie 12 lat. Córka aktorki nie poszła w ślady mamy i zrezygnowała z funkcjonowania w show-biznesie. Studiowała na trzech uczelniach: Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie w Sienie oraz Akademię Leona Koźmińskiego na kierunku psychologia biznesu dla menedżerów.

Madonna z dziećmi Madonna z dziećmi Instagram/ @madonna

Madonna z dziećmi

Królowa światowego popu jest matką sześciorga dzieci. Czym zajmują się jej pociechy? Lourdes Leon pracuje jako modelka i na co dzień studiuje aktorstwo. Rocco Richie stroni od kamer i życia w blasku fleszy, choć niegdyś występował na koncertach Madonny. Teraz przyjaźni się z rodziną Beckhamów. Reszta adoptowanych dzieci gwiazdy kontynuuje edukacje i wspólnie wychowuje się w domu piosenkarki. 

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą KAPIF

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Córka Małgorzaty Foremniak chciała zostać aktorką. Świadczy o tym fakt, że ma za sobą epizod w serialu "Hotel 52". Ostatecznie jednak Aleksandra wyjechała do Norwegii i uzyskała tytuł psychologa oraz terapeuty. 

Beata Kozidrak, Agata Piertas Beata Kozidrak, Agata Piertas Instagram/ @agatapietras

Beata Kozidrak, Agata Pietras

Pociechy Beaty Kozidrak od dziecka towarzyszyły popularnej mamie podczas tras koncertowych. Katarzyna związała swoją przyszłość z branżą muzyczną i śpiewa w chórkach zespołu Bajm. Agata Pietras natomiast stworzyła własną markę odzieżową i na poważnie zajęła się modą. 

Żakowie z córką Żakowie z córką Instagram/ @katarzynazak_official

Katarzyna i Cezary Żakowie z córką

Katarzyna i Cezary Żakowie powtarzają, że robili wszystko, aby ich córki nie zostały aktorkami. Według nich to niezwykle trudny dla kobiet zawód. Życzenie gwiazd się spełniło, bowiem Aleksandra zajmuje się produkcją programów dla dzieci, a Zuzanna jest lekarzem.