Historia miłosna Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Aktorka była dla ukochanego "zakazanym owocem"

Jarosław Bieniuk twierdzi, że ukochana prześladowała go w myślach. Gdy tylko włączył telewizor, na ekranie akurat pojawiał się piękny uśmiech grającej w serialowych produkcjach Ani. Nie mógł o niej zapomnieć, choć była "zakazanym owocem". Poznajcie historię miłosną popularnej aktorki i piłkarza.
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk KAPiF

Pierwsze spotkanie Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Poznali się prawdopodobnie w 2000 roku na sylwestrowej imprezie organizowanej przez menedżerkę Ani, Małgorzatę Rudowską. Według relacji agentki już właśnie na balu w Jastrzębiej Górze aktorka i piłkarz wpadli sobie w oko. Przeszkodą w rozkwicie znajomości był wówczas stan cywilny Przybylskiej. Gwiazda bowiem trwała jeszcze formalnie w związku małżeńskim z Dominikiem Zygrą. 

Od razu między nimi zaiskrzyło. (.) ona ładna, on ładny, jakoś tak wizualnie pasowali do siebie. Ale żadnego "tematu" oczywiście wówczas jeszcze nie było - opowiadała w wywiadach Rudowska. 
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk KAPiF

"Zakazany owoc"

Anna Przybylska była dla Jarosława Bieniuka "zakazanym owocem". Piłkarz śledził jej karierę i podziwiał osiągnięcia, jednak nie podejmował żadnej inicjatywy. Wiedział, że żona kolegi ze sportowej branży nie powinna być obiektem westchnień. 

Była jak zakazany owoc. Żona kolegi. Sam sobie mówiłem: Stary, uspokój się, ona nie jest dla Ciebie. Ale co włączyłem telewizor, to widziałem Anię. Jakby mnie prześladowała. A potem, gdy zaczęła bywać sama na imprezach i słyszałem od znajomych, że w jej małżeństwie źle się dzieje, zacząłem traktować to jak jakieś ważne sygnały. I w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem zwyczajnie zakochany - wyznał na łamach prasy Bieniuk.
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Instagram/ @aniablond

Spontaniczna randka w Berlinie

Zakochany mężczyzna nie dawał za wygraną. Zdobył wymarzoną kobietę, choć jak sam przyznał, to Ania zaaranżowała ich pierwszą randkę. Nie mogła znieść nieobecności Jarka w Polsce. Pewnej nocy obudziła swojego kuzyna Pawła i poprosiła go, by zawiózł ją do Niemiec. Bieniuk był wtedy na zgrupowaniu piłkarskim w Berlinie. 

Nie można spotykać się z kobietami w trakcie zgrupowań narodowej reprezentacji młodzieżowej w piłce nożnej. Nic nas to nie obchodziło, nie mogliśmy znieść rozłąki, więc oczywiście permanentnie łamaliśmy wszelkie przepisy. Pokój Bieniuka był naprzeciwko pokoju trenerów, więc ja - pełna konspiracja - przyjeżdżałam w nocy, z walizką przemykałam przez hol, recepcjonistka przemycała mnie do pokoju, a skoro świt wypuszczała tylnym wyjściem - relacjonowała w mediach Ania. 
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Instagram/ @aniablond

Potajemne schadzki zakochanych

O potajemnych spotkaniach aktorki i piłkarza opowiedział w swojej biografii przyjaciel Bieniuka, Grzegorz Król. Jarek miał specjalnie wywoływać zatrucie pokarmowe tylko po to, by zobaczyć się z ukochaną. 

Dostał informację, że Anka wybiera się na dyskotekę. Co wymyślił Jarek Bieniuk? Wpier***ił surowego ziemniaka, poszedł do trenera i powiedział, że rzyga i że nie ma opcji, by zagrał następnego dnia. Dostał zwolnienie. Od razu popędził do samochodu. Kilka godzin później był już w Non Stopie, 300 kilometrów dalej, i tańczył z Anką. Takie były ich początki - czytamy w książce "Przegrany". 
Jarosław Bieniuk z dziećmi Jarosław Bieniuk z dziećmi KAPiF

Marzenia o dużej rodzinie

Anna i Jarosław marzyli o dużej rodzinie. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że dzieci są dla niej najważniejsze i wiele potrafi poświęcić dla najbliższych. Gwiazda po raz pierwszy zaszła w ciążę w 2002 roku. Wtedy na świat przyszła córka Przybylskiej i Bieniuka, Oliwia. Para doczekała się również dwóch synów - Szymona i Janka.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk KAPiF

Pierwsza dojrzała miłość piłkarza

Czym różniła się Anna Przybylska od innych kobiet, z którymi Jarosław Bieniuk był wcześniej w bliskich relacjach? Gwiazda była jego pierwszą dojrzałą miłością i nie chciał traktować ukochanej jedynie w kategoriach przygody. Piłkarz powiedział kiedyś nawet, że Ania jest dla niego "aseksualna", co miało być dowodem na to, że chce z nią spędzić życie nie tylko przez wzgląd na urodę. 

Jarek nigdy nie miał problemu z kobietami - było ich dużo, traktował je przedmiotowo. Mówiąc, że jestem aseksualna, chciał mi zakomunikować, że nie jestem dla niego panienką na wyrwanie, na jeden raz. Spędzaliśmy razem popołudnie, wydawało się, że wszystko fajnie, ja odstawiona, robię słodkie minki, a on nagle wyskakuje z tą moją aseksualnością. Powiedział: Ty jesteś taką babką, w której mogę się zakochać - tłumaczyła w wywiadach Ania. 
Jarosław Bieniuk z córką Jarosław Bieniuk z córką Instagram/ @oliwia.bieniuk

Śmierć aktorki

Ania i Jarek, choć nie sformalizowali swojego związku, traktowali się nawzajem jak małżonkowie. Byli ze sobą przez kilkanaście lat i stworzyli szczęśliwą rodzinę. Dobrą passę przerwała choroba aktorki. U Przybylskiej zdiagnozowano raka trzustki, a w 2014 roku Bieniuk musiał pożegnać się z ukochaną na zawsze.