Colin Farrell w maseczce ochronnej wybrał się na zakupy. Na zdjęciach paparazzich już nie przypomina obiektu westchnień

Paparazzi przyłapali Colina Farrella, gdy ten przechadzał się ulicami słonecznego Los Angeles. Aktor wybrał się na zakupy. Mimo założenia maseczki ochronnej nie udało mu się przejść niezauważonym obok fotoreporterów, choć musimy przyznać, że niełatwo go rozpoznać.
Colin Farrell Colin Farrell Forum

Colin Farrell przechadza się ulicami Los Angeles

W kilkudziesięciu miastach w Stanach Zjednoczonych trwają protesty, które, w co poniektórych miejscach są bardzo niebezpieczne. Jednym z takich miast jest z pewnością Los Angeles, toteż ludzie ograniczają wychodzenie z domu do minimum. 

Colin Farrell Colin Farrell Forum

Zakupy

Colin Farrell mimo wszystko wyszedł z domu i wybrał się na zakupy. Nie umknęło to oczom czujnych paparazzich. 

Colin Farrell Colin Farrell Forum

W dresie najwygodniej

Aktor postawił na najbardziej wygodną stylizację czyli sportowy dres. Musimy przyznać, że w takim wydaniu aż trudno jest go rozpoznać. 

Colin Farrell Colin Farrell Forum

Maseczka ochronna

Mimo luzowania obostrzeń nie można zapominać o pandemii koronawirusa. Aktor wciąż jest bardzo uważny, toteż nie rusza się z domu bez maseczki ochronnej. 

Colin Farrell Colin Farrell Forum

Słaba forma

Patrząc na najnowsze zdjęcia Colina Farrella, można zauważyć, że aktor nieco przystopował z ćwiczeniami. Czyżby była to zmiana do roli, czy po prostu zaniedbanie? 

Colin Farrell Colin Farrell DDNY/Broadimage / %DDNY/Broadimage/Broad Image/East News

Jeszcze niedawno wyglądał tak

Colin Farrell jeszcze kilka miesięcy temu wyglądał znacznie lepiej. Czy zobaczymy go jeszcze w takim wydaniu? Czas pokaże!

Więcej o: