Angelina Jolie z córką na zakupach. Aktorka była bardzo radosna, za to Vivienne... Chyba nie chce być tak sławna jak mama

Ostatnio mówiło się, że problemy zdrowotne córek źle wpłynęły na Angelinę Jolie. Aktorka miała ponoć mocno przeżywać sytuację i podupaść na zdrowiu. Najnowsze zdjęcia absolutnie zaprzeczają tym doniesieniom. Gwiazda wręcz promieniała na zakupach z córką.
Angelina Jolie, Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt MediaPunch/face to face / 0000554/Reporter

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt byli niegdyś najgorętszą parą światowego show-biznesu. Poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith", gdzie połączyła ich wyjątkowa miłość. Przez wiele lat wychowywali wspólnie sześcioro dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę, Shiloha i bliźnięta Knox oraz Vivienne. Dziś jednak w mediach pisze się głównie o ich konflikcie i braku porozumienia co do opieki nad dziećmi. Większość czasu spędzają one z mamą. Paparazzi przyłapali ostatnio aktorkę na zakupach z jedną z córek.

Angelina Jolie z córką Angelina Jolie z córką FORUM

Wspólne zakupy

Angelina Jolie i Vieviene Jolie-Pitt zostały dostrzeżone przez paparazzi w centrum Los Angeles. Aktorka zabrała córkę do sklepu spożywczego. Widać, że zakupy się udały, bo panie niosły w rękach dwie duże torby. Angeline miała na sobie białą, letnią sukienkę i beżowy trencz od Burberry. Vievienne z kolei postawiła na dżinsowy "look" i mokasyny. 

Angelina Jolie z córką Angelina Jolie z córką FORUM

Jolie w formie

Gwiazda Hollywood była wręcz w szampańskim nastroju. Ciągle się uśmiechała i zerkała w stronę paparazzi. Nieco inaczej na obecność obcego zareagowała 12-latka, która unikała spojrzeń w stronę aparatu, a twarz zakrywała włosami. Coś nam mówi, że nie chce być tak sławna jak jej rodzice. 

Angelina Jolie z Shiloh i Vivienne Angelina Jolie z Shiloh i Vivienne East News

Zmartwienia

W życiu aktorki dzieje się ostatnio bardzo dużo, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. I o ile w pierwszej sferze ma z czego się cieszyć, w drugiej niekoniecznie. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją pod jednym z amerykańskich szpitali. Szybko na jaw wyszło, co tam robiła. Jolie sama wyznała, że ostatnie dwa miesiące spędziła w szpitalu, ponieważ jej córki przeszły operacje. 

Ostatnie dwa miesiące spędziłam na operacjach z moją najstarszą córką, a kilka dni temu patrzyłam, jak jej młodsza siostra idzie pod nóż na operację biodra - wyznała na łamach Time.
Angelina Jolie na czerwonym dywanie Angelina Jolie na czerwonym dywanie East News

Perfekcyjna mama

Dzieci są oczkiem w głowie aktorki. Angie robi wszystko, by niczego im nie brakowało i żyło im się z nią jak najlepiej. Zapewne ma to związek z chęcią pokazania Pittowi, że radzi sobie świetnie i wszystko ma pod kontrolą. W końcu kiedy dojdzie do ostatecznej rozprawy sądowej, głos będą miały dzieci, których opinia po konsultacji z psychologiem będzie bardzo ważna, wręcz znacząca. 

Angelina Jolie, Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt BULLS

Angelina Jolie, Brad Pitt

Myślicie, że Brad i Angelina jeszcze kiedyś się dogadają?