Kiedyś okrzyknięte najpiękniejszymi Polkami. Jak dziś prezentują się byłe Miss Polski? Niektóre z nich zostały matkami, inne brylują na salonach

Wybory Miss Polski przed nami. To własnie 8 grudnia Olga Buława będzie musiała oficjalnie oddać koronę kolejnej piękności. Ale czy pamiętacie dziewczyny, który uzyskały tytuł Miss Polski w poprzednich latach? Zobaczcie, co dziś u nich słychać.
Olga Buława, Miss Polski 2018 Olga Buława, Miss Polski 2018 KAPIF

Olga Buława, Miss Polski 2018

W 2018 roku Miss Polski została Olga Buława. Na Instagramie Buława postanowiła podsumować rok, w którym mogła nosić koronę najpiękniejszej Polki. 

Rok mojego panowania minął zdecydowanie za szybko i bardzo żałuję, że nie mogę ukoronować mojej następczyni. Ten czas paradoksalnie nauczył mnie tego, że nie muszę być perfekcyjna. Wystarczy gdy jestem sobą. Nie ma ludzi idealnych, ale wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Z tej wyjątkowości należy czerpać i się jej nie bać. Jeśli akceptujemy siebie łatwiej nam dostrzegać piękno w innych i dzielić się pozytywną energią - wyznała. 

O Oldze było w tym roku głośno też z innych powodów. Miss spotykała się bowiem z Maciejem Musiałem. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Olga Buława
screen Instagram/ @olgabulawa

Buława na co dzień pracuje w Polskich Liniach Lotniczych "LOT". Piękność znajduje jednak też czas, by pojawiać się na imprezach show-biznesowych. 

Bulawa Olga2019-02-26
KAPIF.pl

Buława jest też aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie chwali się zdjęciami z podroży. 

Kamila Świerc, Miss Polski 2017 Kamila Świerc, Miss Polski 2017 KAPIF

Kamila Świerc, Miss Polski 2017

Kamila Świerc została Miss Polski 2017 i miała zaledwie 18 lat. Kamila aktualnie studiuje komunikację wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim i chce pracować w public relations. Nie zrezygnowała jednak z modelingu. 6 grudnia wzięła udział w konkursie Miss Supranational 2019. Niestety, urocza Polka była daleko za podium. Zajęła bowiem dopiero 25. miejsce. 

świerc Kamila2018-12-08
KAPIF

Miss Supranational 2019.
AKPA

Kamila Świerc
Fot. kamilaswierc/Instagram

Paulina Maziarz Paulina Maziarz Akpa

Paulina Maziarz, Miss Polski 2016

Paulina Maziarz nim uzyskała tytuł Miss Polski 2016 miała już na swoim koncie kilka sukcesów. Wcześniej została bowiem Miss Ziemi Radomskiej 2016 i Miss Kozienic 2016. Później, bo w 2018 roku trafiła do pierwszej 10. podczas konkursu Miss Supranational.

Miss Polski 2016. Paulina Maziarz
Akpa

Dziś Paulina nadal pracuje w modelingu. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe do kampanii promocyjnych znanych marek. Na jej Instagramie nie brak też zdjęć z gwiazdami. Maziarz dogaduje się m.in. z Dodą. 

Paulina Maziarz i Doda
Instagram.com/ Doda/ Screen

Wydaje się, że Paulina Maziarz ma obecnie jeszcze lepszą figurę niż podczas wyborów miss w 2016. 

Paulina Maziarz
Fot. paulinamaziarz/isnatgram

Magdalena Bieńkowska Magdalena Bieńkowska KAPIF.pl

Magdalena Bieńkowska, Miss Polski 2015

Magdalena Bieńkowska włożyła koronę Miss Polski w 2015 roku, wówczas miała 22 lata. Niedługo po wygranej Bieńkowskiej plotkowano, że modelka spotyka się z Antkiem Królikowskim

vFoto: Mateusz Jagielski / East News Krynica Zdroj 07.12.2018.  Gala Miss Supranational 2018n/z: Magdalena Bienkowska
Mateusz Jagielski/East News

Bieńkowska ma na swoim koncie jeszcze kilka sukcesów w modelingu. Reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie Miss International 2016, w którym znalazła się w ścisłym finale, zostając 2. wicemiss. 

Magdalena Bieńkowska
screen/Facebook/MagdalenaBienkowska

Piękność jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z podroży. A podróżuje naprawdę sporo i to po całym świecie. 

Magdalena Bieńkowska
Fot. magdalnabienkowska/instagram

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014 AKPA

Ewa Mielnicka, Miss Polski 2014

Ewa Mielnicka została Miss Polski 2014. Po wygranej przyznała się, że miała spore kompleksy. 

Miałam kompleksy, nie mogłam znaleźć chłopaka - wyznała w rozmowie z nami. 

>25. fina konkursu Miss Polski, grudzie 2014, Ewa Mielnicka
AKPA

Piękność dziś jest szczęśliwą mężatką. Mielnicka 2 czerwca 2018 poślubiła bowiem Łukasza Cekałę w kościele w Lipnikach. Okazuje się też, że była miss niedawno obchodziła 30. urodziny. Wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał. Mielnicka jest też aktywna w mediach społecznościowych i spełnia się w roli influencerki.

Ewa Mielnicka-Cekała
Fot. _missewa.com_/isntagram

Ewa Mielnicka-Cekała
Fot. _missewa.com_/isntagram

Ada Sztajerowska, Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska, Miss Polski 2013 AKPA

Ada Sztajerowska, Miss Polski 2013

Ada Sztajerowska została okrzyknięta najpiękniejsza Polską w 2013 roku. 2 lata później wzięła udział w konkursie Miss Supranational, zajmując 20. miejsce. 

korona, listopad 2014, Miss i Mister Polski - konferencja, nogi, orzeł, przebranie, skrzydła, stylizacja, sukienka fantazyjna, sylwetka, tiara, pióra, Ada Sztajerowska
AKPA

Dziś Ada jest fotomodelką i spełnia się w roli żony oraz matki. Na Instagramie chętnie chwali się zdjęciami z córką Laurą. 

Ada Sztajerowska
Fot. ada_sztajerowska/Instagram

Ada Sztajerowska
Fot. ada_sztajerowska/Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.