Kylie Jenner skończyła dziś 22 lata! Pamiętacie, jak zmieniała się najmłodsza miliarderka na świecie?

Aż trudno w to uwierzyć, ale Kylie Jenner ma dopiero 22 lata. Najmłodsza miliarderka świata dorastała na oczach widzów. Szczególnie głośno zrobiło się o niej, gdy odkryła medycynę estetyczną. Dziś nie przypomina już siebie z nastoletnich czasów.
Kylie Jenner z rodziną Kylie Jenner z rodziną Picture Perfect/REX/Shutterstock / *Picture Perfect/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Początki kariery

Reality show "Keeping Up with the Kardashians" jest emitowany od 2007 roku. Kylie Jenner miała wówczas 10 lat i nie odróżniała się szczególnie od swoich rówieśników. No, może poza tym, że od tamtej pory niemal każdy jej ruch był śledzony przez kamery.

Kylie Jenner i Kim Kardashian Kylie Jenner i Kim Kardashian East News

Rodzinna rywalizacja

Program Kardashianów z miejsca okazał się by hitem, a cała rodzina zaczęła regularnie bywać na salonach w Hollywood. Najmłodsza z całego klanu Kylie nie cieszyła się wtedy szczególnym zainteresowaniem mediów. Brzydko mówiąc, wraz z siostrami była tłem dla najpopularniejszej wówczas Kim.

Kylie Jenner Kylie Jenner East News

Kylie na salonach

Wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy Kylie skończyła 13 lat. Nastoletnia celebrytka pewnym krokiem wkroczyła na czerwone dywany sama. To skupiło na niej uwagę mediów. Niestety, w sieci nie obyło się bez przykrych komentarzy dotyczących jej wyglądu.

Kylie Jenner
East News

Kylie Jenner
East News

Kylie i Kendall Jenner Kylie i Kendall Jenner East News

Kylie i Kendall

W międzyczasie skrzydła zaczęła rozwijać również Kendall. Do pewnego momentu najmłodsze córki Kris Jenner były do siebie podobne.

Kylie i Kendall Jenner
East News

Kylie Jenner Kylie Jenner East News

Pierwszy zabieg

W 2014 roku celebrytka diametralnie skróciła włosy. To, jak się okazało, była dopiero zapowiedź zmian w jej wyglądzie. Kilka tygodni później na salonach zadebiutowały wyraźnie powiększone usta Kylie. Choć każdy wiedział, że korzystała z medycyny estetycznej, to ona sama bardzo długo zaprzeczała, jakoby miała poddać się jakimkolwiek zabiegom.

Kylie Jenner
MediaPunch/face to face / 0000554/Reporter

Nowa fryzura, nowy usta i... nowy wyzywający styl.

Kylie Jenner Kylie Jenner East News

"Upiększanie" się

Mówi się, że z zabiegami chirurgii plastycznej jest jak z tatuażami - nie kończy się na jednym. Przypadek Kylie Jenner dowodzi, że coś w tym jest. Po zainwestowaniu w powiększenie ust celebrytka poszła za ciosem i zaczęła regularnie się "upiększać".

Kylie Jenner
Jonathan Hordle/REX / Jonathan Hordle/REX/EAST NEWS

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram/kyliejenner

Celebrytka XXI wieku

Z czasem przesadnie powiększone usta i kolorowe włosy stały się znakami rozpoznawczymi Kylie Jenner. Nowy wizerunek przysporzył jej rzesze fanów na całym świecie. To z kolei przełożyło się na pieniądze, a konkretnie na założenie własnej firmy z kosmetykami.

Kylie Jenner
Instagram/kyliejenner

W międzyczasie celebrytka dołączyła też do grona najchętniej obserwowanych ludzi na Instagramie. Pozycja Kim Kardashian została poważnie zagrożona.

Kylie Jenner
Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram/kyliejenner

Fani

Kylie Jenner ma bardzo lojalnych fanów. Nie przeszkadzało im nawet to, że w pewnym momencie ich idolka przestała przypominać samą siebie.

Kylie Jenner
Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner z chłopakiem Kylie Jenner z chłopakiem East News

Miłość

Kylie Jenner od dwóch lat jest związana z amerykańskim raperem Travisem Scottem. Rok temu para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Stormi. Co ciekawe, znana ze sprzedawania prywatności celebrytka bardzo długo ukrywała ciążę przed mediami.

Travis Scott i Kylie Jenner w sesji dla magazynu 'GQ'
Screen / 'GQ Magazine'

Zdaniem najbliższych, macierzyństwo zmieniło jej podejście do życia. Też to zauważyliście?

Stormi Webster, Kylie Jenner
Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner z koleżanką Kylie Jenner z koleżanką Instagram/kyliejenner

Powrót do naturalności

Po urodzeniu córki celebrytka zrezygnowała z wypełniaczy. Trzeba przyznać, że przez chwilę rzeczywiście wyglądała bardzo naturalnie. Nie trwało to jednak długo. Zaledwie kilka miesięcy później Kylie wróciła do swojego budowanego od kilku lat wizerunku.

Kylie Jenner z koleżanką
Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner Kylie Jenner ImagePressAgency/face to face/East News

Kylie Jenner dziś

Historię Kylie można porównać do bajki o Kopciuszku. Najmłodsza, uważana za mało urodziwą, siostra znanej na całym świecie celebrytki wreszcie wyszła z jej cienia, a co więcej zbudowała własną markę. Na pewno słyszeliście o tym, że magazyn "Forbes" ogłosił Jenner najmłodszą miliarderką na świecie.

Kylie Jenner Channels Her Inner Mermaid with Aqua Hair and Dress for Met Gala After Party    Pictured: Kylie Jenner      World Rights, No Portugal Rights
DIGGZY / SplashNews.com / !DIGGZY / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner
Instagram/kyliejenner

Czego życzycie Kylie z okazji jej 22 urodzin? My tego, żeby uwierzyła w to, że bez wypełniaczy i botoksu też jest piękna. :)

Więcej o: