Osiemnastoletnie córki Julio Iglesiasa bawią się na Ibizie. Bliźniaczki zrobią karierę?

Julio Iglesias, który skończy w tym roku 76 lat, doczekał się aż dziewięciorga dzieci. Spory dorobek, prawda? Z pewnością najlepiej znacie jego syna Enrique, ale czy wiecie, że hiszpański piosenkarz może pochwalić się też pięknymi córkami-bliźniaczkami? Mają już 18 lat i wprost zachwycają urodą. Sami zobaczcie!
Julio Iglesias Julio Iglesias Instagram/EASTNEWS

Julio Iglesias - życie prywatne

Julio Iglesias znany jest nie tylko ze swoich kultowych już utworów, ale też i bujnego życia osobistego. Jest ono niczym brazylijska telenowela! Piosenkarz ma dziewięcioro dzieci. W latach 70. był w związku z filipińską modelką, z którą nie miał dzieci. Później z dziennikarką Isabel Preysler. Doczekali się trójki dzieci: córki Isabel oraz synów: Julio José i Enrique. Para rozwiodła się jednak w 1978 roku. Od 1990 roku muzyk związany jest z byłą holenderską modelką Mirandą Rijnsburger. Ślub wzięli dopiero w 2010 roku. Wspólnie wychowują aż pięcioro dzieci: synów Miguela Alejandro, Rodrigo i Guillermo oraz córki bliźniaczki, Victorię i Cristinę. W tym roku Julio przegrał proces sądowy i musiał uznać swoje dziewiąte dziecko. To Javier Sanchez Santos, syn Marii Edite, byłej portugalskiej baletnicy, która w 1975 roku miała mieć z Julio Iglesiasem przelotny romans.

Nie mamy wątpliwości, że najbardziej znanym potomkiem Julio jest Enrique, który zrobił karierę na skalę światową. Dobrze wiecie, jak dziś wygląda i co robi. Warto jednak też przypomnieć, co słychać u bliźniaczek 75-letniego Julio. Wyrosły na piękne kobiety!

MET Gala 2019 MET Gala 2019 Dimitrios Kambouris / Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News

Victoria i Cristina żyją w cieniu ojca

O 18-latkach słyszy się rzadko, a szkoda. Swój debiut na salonach zaliczyły dopiero na tegorocznej MET Gali. Wyglądały obłędnie... 


Instagram

Victoria i Cristina Victoria i Cristina GTRES / GTRES/G3 Online/East News

Wakacje na Ibizie

Po tym wyjściu bliźniaczkami w końcu zainteresowały się media. Victoria i Cristina zostały przyłapane przez paparazzi podczas wakacji na Ibizie. Wnioskując po tych zdjęciach, nie mamy już wątpliwości, po kim odziedziczyły urodę. Oczywiście, że po mamie, Mirandzie Rijnsburger, która w młodości chodziła po światowych wybiegach. Victoria i Cristina również próbują swoich sił w modelingu. I bez dwóch zdań mają ku temu zadatki!

Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach GTRES / GTRES/G3 Online/East News

Piękności!

Victoria i Cristina przyszły na świat w 2001 roku. W maju tego roku skończyły 18 lat. W dorosłość weszły pełną parą. Wakacje na Ibizie? Marzymy o podobnych. 


Instagram

Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach GTRES / GTRES/G3 Online/East News

Wschodzące gwiazdy

Dziewczyny są bardzo aktywne na Instagramie. Ich profile obserwuje już po 100 tysięcy użytkowników tej platformy. I nic w tym dziwnego, ponieważ pokazują sporo ze swojego życia, które jest godne pozazdroszczenia. Imprezy do białego rana, znani przyjaciele u boku i zapierające dech w piersiach widoki. WOW!


Instagram


Instagram

Czy lada moment zrobi się o nich głośniej? Wiele na to wskazuje, bo zadatki na celebrytki to one mają. Być może wkrótce zapomnimy o Kardashiankach, a usłyszymy o siostrach Iglesias. 

Victoria i Cristina Victoria i Cristina Instagram

Zachwycają!

Jak już wspomnieliśmy, urodę odziedziczyły po mamie. Chyba się z nami zgodzicie? 


Instagram

Ich mama, Miranda Rijnsburger, przez lata była modelką. Dziewczyny chciałyby pójść w jej ślady, ale co istotne, chcą też wybrać się na studia. 

Cristina i Victoria Cristina i Victoria Instagram

Żyją nie tylko modelingiem

Choć są piękne i kariera modelek stoi przed nimi otworem, to Victoria i Cristina mają też bardzo ambitne plany na przyszłość. Przede wszystkim wybierają się na studia. Cristina chciałaby spełniać się w biznesie, natomiast Victoria interesuje się prawem. 


Instagram


Instagram

18-latki mówią w aż trzech językach. To dlatego, że ich tata pochodzi z Hiszpanii, a mama z Holandii. Znają więc hiszpański, holenderski, ale też angielski. 

Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach Victoria i Cristina Iglesias na wakacjach GTRES / GTRES/G3 Online/East News

Piękne, młode, zdolne

Victoria i Cristina Iglesias zrobiły na nas spore wrażenie. Zarówno znani rodzice, jak i rodzeństwo mogą sprawić, że bliźniaczki wkrótce trafią na pierwsze strony gazet. Chcielibyście, by zawitały do show-biznesu? My zdecydowanie tak. 


Instagram


Instagram