Cały świat mówi o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopera. Ale najnowsze zdjęcia aktora i Iriny Shyak uciszą spekulacje. Spójrzcie, jacy są szczęśliwi

Występ Lady Gagi i Bradleya Coopera był niewątpliwie najgorętszym i najbardziej emocjonującym momentem minionej gali rozdania Oscarów. Gwiazdy filmu "A star is born" wykonali utwór "Shallow". Jednak nie był to zwyczajny występ. Artyści nie szczędzili sobie czułych spojrzeń i gestów. Chemia, jaka niewątpliwie im wtedy towarzyszyła spowodowała, że cały świat zaczął spekulować o romansie tej pary. Problematyczne było jednak to, że Bradley jest związany z Iriną Shyak, która z resztą była obecna z Dolby Theatre i widziała występ ukochanego i Gagi na żywo. Okazuje się jednak, że powstałe spekulacje nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Sugerują to najnowsze zdjęcia Coopera i jego partnerki. Wyglądają na nich na bardzo szczęśliwych!
Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką fot.Forum gwiazdy

Bradley Cooper i Irina Shyak

Bradley i Irina są parą od 2015 roku. Po dwóch latach na świat przyszła ich córka, Lea De Seine. Przez lata ta rodzina uchodziła za nieskazitelną. W mediach nie pojawiały się żadne wzmianki o kryzysie w ich związku. Do czasu, aż do kin trafił film "Narodziny gwiazdy", w którym Cooper zagrał u boku Lady Gagi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Holly Huber (@stefaniandbradley) Mar 17, 2019 o 3:58 PDT

Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką fot.Forum gwiazdy

Bradley Cooper zafascynował się Lady Gagą

Bradley i Gaga spędzili sporo czasu na planie filmowym, ale i podczas promocji "Narodzin gwiazdy". Przy okazji premier na całym świecie trzymali się za ręce, przytulali i obdarowywali całusami, o czym świadczą liczne zdjęcia. Internauci od razu zaczęli spekulować, że między tą dwójką jest coś więcej, niż tylko przyjaźń. Sytuację podsycał fakt, że w filmie zagrali kochanków. Niektórzy twierdzą, że aktor i piosenkarka do tego stopnia wczuli się w odgrywanie miłosnych scen, że przenieśli te uczucia także na życie prywatne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ???????? ???????? ; ?????????????? ???????????? (@gagascooper) Mar 8, 2019 o 4:32 PST

Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką fot.Forum gwiazdy

Pierwsze spotkanie

W jednym z wywiadów Cooper opowiedział o tym, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Lady Gagą.

Któregoś razu byłem na imprezie charytatywnej na rzecz osób chorych na raka. Spotkanie dobiegało końca, nie zanosiło się już na fajerwerki. I nagle na scenie pojawiła się Lady Gaga. Zaśpiewała przeróbkę "La Vie En Rose" i wbiła mnie w podłogę - wspomina Bradley Cooper w rozmowie z Yolą Czaderską-Hayek dla WP.

Następnego dnia Cooper zadzwonił do agentki Gagi i poprosił o spotkanie z artystką. Był ciekawe, jak artystka wygląda bez charakteryzacji, chciał ją bliżej i lepiej poznać.

Poważnie, nie miałem pojęcia, kim jest Lady Gaga! Umówiliśmy się u niej w domu i - pamiętam to jak dziś - dopiero wtedy zobaczyłem jej oczy. Jakie ona ma wspaniałe oczy!

Gaga zachwyciła Coopera. Aktor od razu zaproponował jej współpracę.

Dogadaliśmy się w jakieś 5 minut. Sam nie wiem, co mnie wtedy podkusiło, ale powiedziałem coś takiego: "Słuchaj, jeżeli ten projekt ma wypalić, to musimy zaśpiewać coś razem. Znasz taką folkową piosenkę Midnight Special"? Nie znała. Ja na to: "Nie szkodzi, możemy przećwiczyć ją przy fortepianie" - bo miała fortepian w salonie. Usiedliśmy przy klawiaturze, zaczęliśmy śpiewać. To była magiczna chwila. I wtedy wiedziałem. Poszedłem do biura Warner Bros i powiedziałem: "To musi być ona"
Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką fot.Forum gwiazdy

Występ podczas gali rozdania Oscarów

Najwięcej plotek o tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans pojawiło się jednak po gali rozdania Oscarów. W trakcie występu nie spuszczali z siebie wzroku, a pod koniec byli o krok od namiętnego pocałunku. Najgorsze jest jednak to, że wszystkiemu przyglądała się obecna w Dolby Theatre partnerka Coopera, Irina Shayk.

Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką Bradley Cooper i Irina Shyak na spacerze z córką fot.Forum gwiazdy

Plotki o romansie są nieprawdziwe?

Niedługo po gali rozdania Oscarów Lady Gaga gościła w programie u Jimmy'ego Kimmela. Prezenter nie zawahał się zapytać piosenkarkę o jej relację z Cooperem. Gwiazda wszystkiemu zaprzeczyła.

Ludzie zobaczyli miłość i to jest właśnie to, co chcieliśmy, żeby widzieli. To miłosna piosenka. Film "Narodziny gwiazdy" to miłosna historia. Żeby zrobić dobry występ, to było bardzo ważne, żeby wytworzyła się między nami więź. Kiedy śpiewasz miłosną piosenkę, chcesz, żeby ludzie to poczuli - tłumaczyła Gaga.

Co ciekawe, internauci mimo to nie poczuli się przekonani. Jednak najnowsze zdjęcie Bradleya i Iriny mogą świadczyć o tym, że aktora i piosenkarkę nic nigdy nie łączyło.

Na fotografiach widzimy parę na spacerze z córką. Są uśmiechnięci, szczęśliwi i absolutnie nic nie wskazuje na to, że mają albo mieli kryzys.

Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Bradley Cooper, Irina Shayk, Lady Gaga Screen ABC

Przezorny zawsze ubezpieczony

Irina wolała dmuchać na zimne? Spora część internautów zareagowała tak na widok Iriny, która w Dolby Theatre usiadła między ukochanym a Gagą. Czyżby modelka nie chciała, aby byli blisko siebie?

Oscary 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper Oscary 2019 Lady Gaga i Bradley Cooper Screen ABC

Prawda nie do poznania

Być może nigdy nie dowiemy się, czy między Lady Gagą a Bradleyem Cooperem kiedykolwiek zaiskrzyło. Trzeba jednak przyznać, że domniemany romans jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy.

Wszyscy, niezależnie od tego, jakie mamy spojrzenie na ich relacje, jesteśmy też chyba zgodni, że miniona gala rozdania Oscarów byłaby zwyczajnie nudna, gdyby nie namiętne "Shallow" Gagi i Coopera.

Kto wie, być może jeszcze zobaczymy ich kiedyś razem na wielkim ekranie. Pod warunkiem, że Irina się zgodzi... ;)

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.