Ridge Forrester z "Mody na sukces" wciąż wygląda jak amant. Zobaczcie jego najnowsze zdjęcia. Wierzycie, że nie korzystał z usług chirurga?

Ronn Moss bardziej niż z imienia i nazwiska znany jest jako serialowy Ridge Forrester z "Mody na sukces". Aktor grający kultowego amanta, 4 marca 2019 roku skończył 67 lat. Gwiazdor nie wygląda jednak na swój wiek. Zobaczcie, jak zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat.
Moda na sukces Moda na sukces EAST NEWs

"Moda na sukces"

'Moda na sukces' to jedna z najpopularniejszych oper mydlanych. W Polsce przygody rodziny Forresterów emitowane były w latach 1994-2014. Ostatni odcinek (6047) został pokazany 9 grudnia. TVP zrezygnowała z formatu, gdyż w zaskakującym tempie spadała oglądalność. Jednak do tej pory główni bohaterowie budzą spore zainteresowanie. Patrząc na serialowego Ridge'a i Brooke, śmiało można stwierdzić, że czas się dla nich zatrzymał.

Zobacz też: Jak dziś wygląda Brooke z 'Mody na sukces'? Aktorka może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale widać, że korzysta z medycyny estetycznej

Ridge z 'Mody na sukces' Ridge z 'Mody na sukces' Instagram.com/ ronnmoss

Ronn Moss w 2019 roku

Ronn Moss swoją popularność zawdzięcza dzięki roli Ridge'a z 'Mody na sukces'. Przed laty aktor uznawany był za jednego z największy przystojniaków Hollywood i kochała się w nim niejedna kobieta. 

Dziś Moss, mimo że skończył 67 lat, nadal tryska młodzieńczą energią, a na jego twarzy nie ma wielu zmarszczek. Nic więc dziwnego, że w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, jakoby aktor korzystał z usług chirurga plastycznego. W jednym z ostatnich wywiadów dla 'The Daily Telegraph' aktor postanowił odnieść się do doniesień na ten temat i definitywnie zaprzeczyć, że kiedykolwiek poprawiał swoją urodę. 

Wszyscy podejrzewają mnie o ogromną liczbę operacji plastycznych. Nie miałem ani jednej. Jestem po prostu szczęściarzem - przyznał. 

Moss nie sprecyzował jednak czy korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej - botoksów i wypełniaczy.

Ronn Moss
Instagram.com/ ronnmoss

Ronn Moss w 2019 roku Ronn Moss w 2019 roku Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss w 2019 roku

Nie każdy wie, ale Moss poza aktorstwem zajmuje się też pisaniem piosenek. Oprócz tego gra na gitarze i śpiewa. Na koncie ma też dwie płyty: 'I'm your Man' (2000) oraz 'Uncovered' (2005).

Ronn Moss
Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss w 2017 roku Ronn Moss w 2017 roku Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss w 2017 roku

Ronn Moss jest w świetnej formie. Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instaramie publikuje mnóstwo zdjęć - pokazuje jak spędza czas wolny, chwali się muzycznymi osiągnięciami. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Very lovely spending time with Paolo and Federica??????

Post udostępniony przez ronn moss (@ronnmoss) Lut 22, 2019 o 9:58 PST

Ronn Moss w 2015 roku Ronn Moss w 2015 roku Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss w 2015 roku

Ronn Moss nadal pojawia się na wielkim ekranie i gra w filmach - głownie epizody i role drugoplanowe. I tak w ostatnich latach można było zobaczyć go w takich produkcjach, jak: 'This Is Our Christmas', 'The Brentwood Connection' czy 'The Next Mrs. Jacob Anderson'. W 2004 roku zagrał samego siebie w filmie 'Christmas in Love'.

Ronn Moss w 2014 roku Ronn Moss w 2014 roku Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss w 2014 roku

Jak widać Moss uwielbia metamorfozy. Nie tylko farbuje włosy, ale też eksperymentuje z ich długością.

Ronn Moss w 2009 roku Ronn Moss w 2009 roku NIVIERE/VILLARD/SIPA / NIVIERE/VILLARD/SIPA/EAST NEWS

Ronn Moss w 2009 roku

W 2009 roku Moss ożenił się z byłą gwiazdą 'Playboya' Devin DeVasquez. Pierwszą żoną aktora była pisarka - Shari Shattuck. Rozwiódł się z nią w 2002 roku. 

Ronn Moss w 2000 roku Ronn Moss w 2000 roku DARREN DECKER/East News

Ronn Moss w 2000 roku

Ronn Moss nigdy nie narzekał na brak powodzenia, a wokół niego zawsze kręciło się wiele kobiet. Wielkorotnie pokazywał się m.in. w towarzystwie Lynnette Cole - Miss Tennessee USA 2000 roku. 

Jednak powodem rozpadu jego pierwszego małżeństwa był romans Shattuck z Josephem Stachurą. O zdradzie żony aktor dowiedział się z tabloidów.  

Ronn Moss w 2015 roku Ronn Moss w 2015 roku Fot. ronnmoss/Instagram

Ronn Moss z córkami

Moss ma dwie córki - 25-letnią Creason Carbo i 21-letnią Calee Modine. Obie są owocem małżeństwa Mossa z Shari Shattuck. 

AG, AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.