Ci uczestnicy "Tańca z gwiazdami" przeszli do historii. Nie tylko Żyła tańczyła "jak przedszkolak". Cha-cha Siwiec była równie zła

"Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub czasem trochę gorzej". Ta sama zasada dotyczy tańca. Nawet, jeżeli jest się osobą popularną i decyduje się na udział w tanecznym show. W takim przypadku należy jednak pamiętać, że internet nie zapomina. Widzowie też nie. A spektakularnych klap w "Tańcu z gwiazdami" było całe mnóstwo. Uwierzcie, nie tylko Justyna Żyła miała problem ze skoordynowaniem ruchów na parkiecie. Zobaczcie naszą galerię!
Justyna Żyła i Tomasz Barański Justyna Żyła i Tomasz Barański fot.Eastnews

Justyna Żyła

Choć od pierwszego odcinka nowej edycji 'Tańca z gwiazdami' minął niemalże tydzień, wciąż mówi się o tańcu Justyny Żyly. Celebrytka poruszała się dość drętwo i wydawała się być niepewna tego, co robi na parkiecie.

Pomimo słabego tańca, mnóstwo osób uważa, że Justyna nie zasłużyła na tak srogie oceny i komentarze jurorów. Żyła otrzymała od Iwony Pavlovic zaledwie jeden punkt. Usłyszała też niemiły komentarz:

Aż przełykam ślinę. Mówiłam o wysokim poziomie tej edycji. Cofam te słowa! Moja ciało krzyczy. Jestem zaskoczona. Tańczyłaś jak przedszkolak. Tańczyłaś, to za dużo powiedziane. Masakra - powiedziała.

W obronie Justyny stanęli nie tylko internauci, ale też jej taneczny partner, Tomasz Barański.

Jurorzy niepotrzebnie tak skrytykowali. Nawet my pomiędzy sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc. Po odcinku uroniła łezkę, przykro nam było bardzo, ale idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu wokół tego co się wokół niej dzieje - wyjawił w rozmowie z Jastrząb Post.

Trzymamy kciuki, aby w najbliższy piątek poszło lepiej!

Natalia Siwiec i Jan Kliment Natalia Siwiec i Jan Kliment fot.Eastnews

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec wzięła udział w pierwszej, polsatowskiej edycji 'Tańca z gwiazdami'. Jej tanecznym partnerem był Jan Kliment. Wszyscy mieli wobec modelki spore oczekiwania. W końcu jest zgrabna, ma wyćwiczone ciało, a do tego bije od niej seksapil. Tymczasem już w pierwszym odcinku show okazało się, że Natalia nie czuje się najlepiej na parkiecie i zwyczajnie sobie nie radzi.

Jest tak źle że teraz może być już tylko lepiej - oceniła jej cha-chę Ivona Pavlovic.

Modelka i Jan odpadli w 5. odcinku programu. Siwiec źle przyjęła wiadomość o zakończeniu przygody w 'Tańcu z gwiazdami'.

'Taniec z gwiazdami' to była przepiękna przygoda, która zakończyła się dwoma dniami wylanych łez. Nie spodziewałam się, że będę zdolna do czegoś takiego. Obudziłam się rano i zaczęłam buczeć, strasznie głośno: 'Jak mam nie iść na trening?!'. Wtedy obudził się Mariusz, uspokoił mnie: 'Ale Mysza, przestań'. Na co ja: 'Ale nie mogę przestać - wyznała Natalia Siwiec w jednym z wywiadów.

No cóż, zawsze lepiej odpaść w piątym odcinku niż w pierwszym.

Kasia Tusk i Stefano Terrazzino Kasia Tusk i Stefano Terrazzino fot.Eastnews

Kasia Tusk

Można śmiało stwierdzić, że 'Taniec z gwiazdami' był dla Kasi Tusk początkiem kariery. Wprawdzie wcześniej wszyscy wiedzieli o tym, że jest córką Donalda Tuska, jednak nikt przesadnie się nią nie interesował. Udział w 5. edycji tanecznego show zmienił wszystko.

Niestety, coś nam się jednak zdaje, że Kasia nie wspomina najlepiej tamtego okresu. Z resztą, w jednym z wywiadów sama przyznała, że cieszyła się, kiedy program się dla niej zakończył.

Nie czułam się tam najlepiej, ale nie zapłaciłam za obecność w programie szczególnie wysokiej ceny. Przez te cztery miesiące straciłam przede wszystkim pozostać sobą i myślę, że tej próbie sprostałam. Tańczyłam średnio, ale widzowie chyba mnie polubili i 'trzymali' długo, prawie do finału. A jednak bardziej niż z sukcesu cieszyłam się z... końca programu - powiedziała w rozmowie z Galą.

Kasia udowodniła w programie, że taniec nie jest jej mocną stroną. Nie potrafił tego zmienić nawet zdolny Stefano Terrazzino, który był trenerem i partnerem Tusk w show.

Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska fot. Eastnews

Rafał Bryndal

Rafał Bryndal wystąpił w 6. edycji 'Tańca z gwiazdami'. Jego taneczną partnerką była Magdalena Soszyńska. I choć satyryk zajął wysokie, czwarte miejsce, taniec nie wychodził mu najlepiej.

Co odcinek dziennikarz udowadniał, że kompletnie nie radzi sobie na parkiecie. Ratowało go jednak ogromne poczucie humoru, którym urzekł widzów i jurorów.

Grunt to znaleźć na siebie sposób!

Michał Szpak i Paulina Biernat Michał Szpak i Paulina Biernat fot. Eastnews

Michał Szpak

Michał Szpak zajął 5. miejsce w 13 edycji 'Tańca z gwiazdami'. Na parkiecie towarzyszyła mu Paulina Biernat.

Artysta udowodnił kilkakrotnie, że potrafi się ruszać, ale w programie zaliczyć też spektakularne klapy. Jako jeden z nielicznych uczestników 'Tańca z gwiazdami' za jeden taniec otrzymał aż dwie najniższe noty!

Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk fot.Eastnews

Karolina Szostak

Na parkiecie 'Tańca z gwiazdami' nie radziła sobie też Karolina Szostak. Wprawdzie dziennikarka dotarła do 4. odcinka, jednak jurorzy przyznawali jej występom bardzo mało punktów.

Prezenterka sama przyznała, że podczas udziału w show miała kryzys.

Łez staram się nie wylewać, choć miałam jeden dzień, w którym płakałam, ale nie podczas treningu, tylko w domu.

Jej tanecznym partnerem był Andrej Mosejcuk.

Norbi i Nina Tyrka Norbi i Nina Tyrka fot. Eastnews

Norbi

Norbi wziął udział w trzeciej, polsatowskiej edycji 'Tańca z gwiazdami'. Szybko okazało się, że muzyka przerastają pląsy na parkiecie. Nawet partnerująca mu Nina Tyrka nie uratowała sytuacji.

Pan nie jest tancerzem i pan nie będzie tancerzem - powiedział do Norbiego Andrzej Grabowski.

Piosenkarz odpadł w 3. Za trzy występy otrzymał średnio 20 punktów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.