Metamorfoza Agnieszki z 'Gogglebox' to hit! Jeszcze bardziej zaskakuje Sylwia Bomba. Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Program 'Gogglebox. Przed telewizorem' jest od emitowany już od 5 lat. 2014 roku. Show, w którym uczestnicy komentują wybrane programy telewizyjne z minionego tygodnia z sezonu na sezon cieszy się coraz większą popularnością. Osoby biorące udział w programie także poznały smak sławy. Większość z nich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, jak wyglądali w przeszłości. Niektórzy bardzo się zmienili!
Agnieszka Kotońska bez makijażu Agnieszka Kotońska bez makijażu fot.Instagram/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu 'Gogglebox. Przed telewizorem'. Celebrytka występuje w show wraz ze swoim mężem oraz synem Dajanem, jednak to ona cieszy się największą sympatią widzów z całej trójki. Na Instagramie obserwuje ją ponad 123 tysiące osób.

Jak się okazuje, jeszcze 10 lat temu Kotońska wyglądała zupełnie inaczej. Uczestniczka show wzięła niedawno udział w wyzwaniu #10yearschallenge i pochwaliła się zdjęciem sprzed dekady.

agnieszkakotonska
agnieszkakotonska / instagram

Zgodzicie się chyba z nami, że kobieta przeszła ogromną metamorfozę. Przede wszystkim schudła, a oprócz tego nieco złagodziła swój styl.

Sylwia Bomba Sylwia Bomba Instagram.com/ sylwiabomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba także zawdzięcza popularność udziałowi w programie rozrywkowym stacji TTV 'Gogglebox. Przed telewizorem'. Celebrytka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 300 tysięcy fanów. Jakiś czas temu Bomba wzięła udział w akcji #10YearsChallenge. Lekko zmodyfikowała jednak zasady zabawy.


Instagram/@sylwiabomba

Okazało się, że uczestniczka 'Gogglebox. Przed telewizorem' nie ma zdjęć sprzed 10 lat, ponieważ w tym czasie "zwyczajnie się siebie wstydziła". Dlaczego? Tego możemy się jedynie domyślać. Jej metamorfoza i tak robi spektakularne wrażenie.

Mateusz Borkowski z kolegami Mateusz Borkowski z kolegami Screen / Instagram / Mateusz Borkowski

Mateusz 'Big Boy' Borkowski

Mateusz 'Big Boy' Borkowski przez lata zmagał się otyłością. W momencie, gdy jego waga przekroczyła 200 kilogramów, postanowił zmienić swój styl życia. Było warto! Walka zakończyła się sukcesem, a jego ksywka jest już przeszłością.


fot.Instagram/big_borkowski_boy

Determinacja, upór, konsekwencja, dieta oraz szereg ćwiczeń pozwoliły mu zgubić zbędne kilogramy. Kielczanin musiał wymienić całą garderobę. Ale to już chyba tylko przyjemność, prawda?

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła Mariusz Kozak i Jacek Szawioła screen Instagram/@jacek.szawiola

Jacek Szawiola i Mariusz Kozak

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła są jednym z najbardziej lubianych telewizyjnych duetów. Panowie nigdy nie ukrywali, że łączy ich coś więcej, niż tylko przyjaźń. Pod koniec ubiegłego roku okazało się jednak, że pomimo lat spędzonych razem, para postanowiła się rozstać.

Jacek Szawiola, Mariusz Kozak
Instagram/jacek.szawiola

Do ich rozstania miało dojść jeszcze wcześniej. Trudno było się tego domyśleć, gdyż panowie cały czas dodawali wspólne zdjęcia na Instagrama. Na jednym z nich pokazali, jak wyglądali kilka lat temu. Co za zmiana!

Dominik Abus Dominik Abus Instagram/dominik_abus

Dominik Abus

Dominik Abus występuje w 'Gogglebox' niemal od początku emisji programu. Dziś mężczyzna zachwyca swoją imponująca muskulaturą. Kiedy był nastolatkiem nic nie wskazywało na to, że wyrośnie z niego taki siłacz!

Dominik Abus
Instagram/dominik_abus

Ewa Mrozowska-Kozłowska Ewa Mrozowska-Kozłowska Instagram/ewamrozowska.makeup/

Ewa Mrozowska-Kozłowska

Ewa Mrozowska-Kozłowska nie wrzuca do sieci swoich starych fotek. Wystarczy jednak cofnąć się do jej pierwszych zdjęć na Instagramie, żeby zobaczyć, jak wyglądała 4 lata temu. Bardzo się zmieniła?

Ewa Mrozowska-Kozłowska
Instagram/ewamrozowska.makeup

Więcej o:
Komentarze (159)
Metamorfoza Agnieszki z 'Gogglebox' to hit! Jeszcze bardziej zaskakuje Sylwia Bomba
Zaloguj się
 • Gość: Mia

  Oceniono 88 razy 78

  Przecież Mateusz miał resekcję żołądka! Co pieprzycie, że to taka determinacja i samozaparcie?!

 • Gość: Marta56864

  Oceniono 76 razy 74

  Przecież widać że te baby porobione gęby mają więc czym tu się zachwycać

 • Gość: Adamów

  Oceniono 75 razy 69

  Odklejcie im te rzęsy, doczepy, odmalujcie makijaże to pogadamy.tyle.

 • Gość: Cnkl

  Oceniono 76 razy 64

  Po pierwsze, program jest nędzną kopią oryginalnego formatu, nawet postacie dobierane wg tego samego klucza. Pani Bomba ma tak napompowaną twarz, że jak zaczyna mówić, to wygląda jak w gumowej masce, do tego sepleni przez nowe usta, choć mimo wszustko jest sympatyczna. Najgorszy jest ten odchudzony oblech z wiszacą twarzą, który sam chwilę temu był obrzydliwie tłusty, a non stop krytykuje wygląd kobiet. Zwykły burak.

 • Gość: buahahaha

  Oceniono 45 razy 41

  Pamiętam tekst Kotońskiej "gdyby miała kasę , Jej życie by się odmieniło o 360 stopni " 😂😂😂. No comment 🙈🙉🙊.

 • Gość: gość

  Oceniono 45 razy 41

  na ostatnim zdjeciu nie ma Ewy tylko słynna polska prostytutka, Julia Dybowska ;)

 • Gość: izabella

  Oceniono 33 razy 31

  nie podoba mi się jedno jak Big Boy robi z siebie modela A jeszcze przed chwilą był grubym oblechem.Wysmiewa ludzi ku....... żeby nie dzisiejsza medycyna w trumnę byś się nie zmieścił pajacu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX