Aniston na ściance wygląda zawsze tak samo. Ostatnio pojawiła się jednak w minimalnym makijażu i ciemniejszych włosach. Jest różnica

Na czerwonym dywanie i sesjach zdjęciowych błyszczą! Ich makijaże często są inspiracją dla innych kobiet. Jednak w domowym zaciszu, albo w wolnych od pracy czy imprezach za dnia, stawiają na naturalność i wygodę.
Jennifer Aniston Jennifer Aniston EastNews

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston pojawiła się ostatnio na evencie w Hollywood. Wyjątkowo zrezygnowała ze swojego klasycznego makijażu. Musimy przyznać, że różnica jest całkiem zauważalna. Jednak podoba nam się to! Widać, że ma już delikatne zmarszczki, ale nie stara się ich ukryć za wszelką cenę.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Kapif / Instagram / Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Mamy wrażenie, że w przypadku Martyny Wojciechowskiej makijaż jest zbędny. W make upie jak i bez - wygląda zachwycająco. Sama przyznaje, że używa tak naprawdę tylko niezbędnego minimum i często wystarczy jej zaledwie 5 minut, żeby olśnić. Efekt? Martyna Wojciechowska wygląda zawsze świetnie.

Grażyna Szapołowska Grażyna Szapołowska Kapif / Instagram / Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska

Jakiś czas temu w bardziej domowym i 'przyziemnym' wydaniu pokazała się także Grażyna Szapołowska. Jej obserwatorzy nie mieli wątpliwości, co do jej wyglądu.

- I jest świetnie. Naturalność górą!
- Cudowna!
- Piękna!

Nie sposób się z nimi nie zgodzić. Naturalność jest w cenie!

Elżbieta Zającówna Elżbieta Zającówna EN / Kapif

Elżbieta Zającówna

Elżbieta Zającówna przypomniała ostatnio o sobie, pojawiając się na premierze płyty swojej koleżanki po fachu, Anny Jurksztowicz. Zrezygnowała z mocnego makijażu i misternej fryzury. Wersja casual... to lubimy!

Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko Instagram / Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko z dala od wielkich wyjść także stroni od makijażu. A różnica? W tym przypadku całkiem zauważalna.

Małgorzata Foremniak Małgorzata Foremniak Kapif

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak często stawia na dyskretny makijaż. Jej twarz nie raz wyglądała, jakby była prawie nietknięta make-upem. Jesteśmy pod sporym wrażeniem.

Ewa Błaszczyk Ewa Błaszczyk Kapif

Ewa Błaszczyk

Podobnie jest w przypadku Ewy Błaszczyk. Aktorka z makijażu rezygnuje całkiem często. Zmarszczki czy też przebarwienia jej niestraszne. Ewa Błaszczyk to klasa sama w sobie!

Więcej o:
Komentarze (7)
Jennifer Aniston na ściance w minimalnym makijażu i ciemniejszych włosach. Jest różnica
Zaloguj się
 • Gość: Tetesa

  Oceniono 6 razy 4

  Martyna ma makijaz pernamentny..zrobione zęby. .itd

 • Gość: A

  Oceniono 10 razy 4

  Ferenstein-Kraśko powinna się malować zdecydowanie.

 • Gość: Ffk

  Oceniono 38 razy -12

  Aniston. Brzydka ale dobrze zrobiona, umalowana, ufarbowana kobieta. W młodości straszydlo. Jakim cudem zrobiła aż taką karierę ....aktorka tez jest mierną. .. hameryka..
  ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX