Polscy siatkarze są bardzo aktywni na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszkają mistrzowie świata!

Polscy siatkarze drugi raz z rzędu zostali mistrzami świata! Przez ostatnie tygodnie niemal cała Polska żyła meczami naszych rodaków. W tym czasie sportowcy zaczęli cieszyć się coraz większą popularnością. My pokazujemy Wam, jak mieszkają nasi siatkarze.
Piotr Nowakowski Piotr Nowakowski Instagram / pit_nowakowski

Piotr Nowakowski

Nowakowski gra na pozycji środkowego. Poza boiskiem jest szczęśliwym mężem i ojcem. Między intensywnymi treningami znalazł czas na przygotowanie czterech kątów dla dziecka. Córka Piotra i jego żony ma na imię Oliwia. Dziewczynka skończyła w czerwcu rok.

Paweł Zatorski Paweł Zatorski Instagram / pawelzati

Paweł Zatorski

Paweł Zatorski, podobnie jak jego kolega z drużyny, również został w zeszłym roku tatą. W jego domu jest pełno zabawek, a siatkarz chętnie bawi się nimi wraz ze swoim dzieckiem. Jedno jest pewne, w mieszkaniu Zatorskich nie ma czasu ani miejsca na nudę!

Fabian Drzyzga Fabian Drzyzga Instagram / fabian_drzyzga_11

Fabian Drzyzga

Na oryginalny wystrój mieszkania postawił Fabian Drzyzga. W salonie siatkarza królują stonowane kolory, dominuje szarość z elementami bieli. Mężczyzna zdecydowanie ceni sobie wygodę. Poduszki na kanapie aż "proszą" o to, żeby się na nich położyć i odpocząć.

Artur Szalpuk Artur Szalpuk Instagram / arturszalpuk

Artur Szalpuk

23-letni Szalpuk jest jednym z najmłodszych zawodników polskiej reprezentacji w siatkówkę. Chłopak może liczyć na wsparcie starszych i bardziej doświadczonych kolegów z drużyny, którzy odwiedzają go w mieszkaniu. W tym roku zrobili mu nawet niespodziankę z okazji urodzin!

Tomasz Fornal Tomasz Fornal Instagram / tytussss

Tomasz Fornal

Ściany imitujące cegły to trend, który utrzymuje się w branży już od dłuższego czasu. Taki motyw znajduje się między innymi w mieszkaniu Tomka Fornala.

Damian Schulz Damian Schulz Instagram / bocian7

Damian Schulz

Wygoda to podstawa! Kanapę Schulza upodobały sobie również jego czworonogi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.