Boczarska pokazała zdjęcie z synem. Nie ona jedna! Tak gwiazdy świętowały Dzień Matki

Magdalena Boczarska z okazji Dnia Matki dodała wyjątkowe zdjęcie z synem. To pierwszy raz, kiedy świętuje z Henrykiem. Jednak nie ona jedna pokazała, jak spędza to ważne święto. Także inne matki pochwaliły się na Instagramie swoimi dziećmi i dodały wiele pięknych słów. Anna Lewandowska opowiedziała o macierzyństwie i Klarze, która jej zdaniem ma jakąś misję do spełnienia na tym świecie. Niektóre wyznania są bardzo wzruszające.
Magdalena Boczarska z synem Magdalena Boczarska z synem Instagram.com/ magda_boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk w grudniu 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn, Henryk. Rodzice chronią prywatności dziecka, ale z okazji Dnia Matki, aktorka zdecydowała się dodać na Instagram urocze zdjęcie.

Pierwszy w życiu Dzień Mamy. #mothersday #love - napisała.

Na zdjęciu przytula malucha. Swój komentarz zostawił dumny tata.


Screen z Instagram.com/ magda_boczarska

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska

Z okazji Dnia Matki Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu, który znalazł się na założonym przez nią blogu babybyann.com. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską opowiedziała, że najbardziej wzruszającym momentem macierzyństwa był poród.

Poród - pomimo, że był ciężki. Wiele osób twierdzi, że się go zapomina - ja nie zapomniałam. Pamiętam wszystko. Ale potraktowałam to jako wyzwanie sportowe. Mówiłam sobie: dam radę - mówiła.

Opowiedziała także, że Klara jest bardzo radosnym dzieckiem. Lewandowska czuje, że jej córka ma jakąś misję do spełnienia na tym świecie.

Jest dzieckiem pełnym energii, cały czas uśmiechniętym, tańczącym, radosnym, wdzięcznym, że jest na tym świecie. Mam przeczucie, że Klara będzie miała jakąś misję w życiu. Czułam to od pierwszego momentu, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży - dodała.

Dziecko wiele zmieniło w jej życiu. Przede wszystkim zrozumiała, że nic nie musi. A przede wszystkim nie musi udowadniać, że nie jest tylko żoną Roberta Lewandowskiego.


Instagram.com/ annalewandowskahpba

Cały wywiad możecie przeczytać TUTAJ.

Dzieci Anny Muchy Dzieci Anny Muchy Instagram.com/ taannamucha

Anna Mucha

Wzruszające słowa umieściła na Instagramie Anna Mucha, która jest mamą 7-letniej Stefanii i 4-letniego Teodora.

Dziękuję, że wybraliście mnie na swoją Mamę, że obdarzyliście mnie tą radością, przywilejem i zaszczytem. Kocham! Miałam (mam!) dużo szczęścia! - napisała.

Joanna Koroniewska Joanna Koroniewska Instagram.com/ joannakoroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska w lutym urodziła drugie dziecko. Ona i Maciej Dowbor doczekali się drugiej córki, której dali na imię Helena. Do tej pory na Instagramie nie umieszczała jej zdjęć. Z okazji Dnia Matki zrobiła wyjątek i pokazała rączkę dziewczynki. Przy okazji podzieliła się z internautami refleksją na temat mam, które nie mogą świętować 'w normalności'.

Pomyślmy może dzisiaj ciepło o tych wszystkich Mamusiach, którym nie jest dane świętować tego dnia w "normalności". (...) Wspierajmy się wszystkie Mamusie (...), a nasze i tak często bardzo skomplikowane życie może będzie choć odrobinę lżejsze. Są też wśród nas i Mamy, dla których każdy dzień to prawdziwa walka o przeżycie. W rożnym tego słowa znaczeniu. Zauważajmy się. Nie oceniajmy. Tak po prostu. Nie chciałam moralizatorstwa, ale piszę to, co dzisiaj czuję i mam nadzieję, że nie jestem w tym odosobniona. Prawda?! - napisała.

Weronika Rosati Weronika Rosati Instagram.com/ weronikarosati

Weronika Rosati

Weronika Rosati w grudniu 2017 została mamą słodkiej Elizabeth. Jednak aktorka w tym roku świętuje Dzień Matki po raz drugi. 13 maja obchodziła święto zgodnie z amerykańską tradycją, za co została zaatakowana przez internautkę. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

26 maja dodała kolejne zdjęcie z córką i skierowała do niej wzruszające słowa:

Być twoją mamą to najpiękniejsze, co mnie w życiu spotkało.


Screen z Instagram.com/ weronikarosati

Laurki od synów Anety Zając Laurki od synów Anety Zając Instagram.com/ anette.zajac

Aneta Zając

Wyjątkowym prezentem, jaki dostała od swoich bliźniaków: 7-letniego Roberta i Michała, pochwaliła się Aneta Zając.

Znalazłam dziś takie listy pod poduszką #love #myboys #surprise #list #slowapiosenki Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam - podpisała zdjęcie, na którym znalazły się własnoręcznie zrobione laurki.

Agnieszka Hyży z córką Agnieszka Hyży z córką Instagram.com/ agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży dodała zdjęcie z 5-letnią Martą, jej córką z małżeństwa z Mikołajem Witem. Złożyła życzenia wszystkim mamom i napisała, czym dla niej jest macierzyństwo:

To zawsze było wyjątkowe święto dla mnie, ale od kiedy sama jestem Mamą, to ma znaczenie jeszcze większe. Dlaczego? Bo wiem, jakie to są emocje, jakie trudności i wyzwania (Drogie Mamy, przecież doskonale wiecie, że nie zawsze jest kolorowo), ale przede wszystkim... Wiem, jaki to OGROM MIŁOŚCI? I jeszcze jedno. Bycie Mamą, to nie tylko biologia i krew. Dla Was WSZYSTKICH... Cudownego dnia i najlepsze życzenia.

Kwiaty na Dzień Matki od syna Magdaleny Lamparskiej Kwiaty na Dzień Matki od syna Magdaleny Lamparskiej Instagram.com/ maglepar

Magdalena Lamparska

Magdalena Lamparska w październiku 2017 roku została mamą syna, Tymoteusza. Z okazji pierwszego obchodzonego przez nią Dnia Matki dostała piękne kwiaty.

Agata Młynarska z synami Agata Młynarska z synami Instagram.com/ agata_mlynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska dodała zdjęcie ze swoimi dorosłymi synami: Tadeuszem i Stanisławem. Pod spodem umieściła fotografię z przeszłości, na której pozuje z dziećmi.

Dla mnie wciąż to te same moje małe chłopaki. I ja wciąż ta sama Mama. Dziękuję losowi, że jest mi dane kochać bezgranicznie i bezwarunkowo! Wszystkiego najlepszego dla Mam - dodała.

Paulina Krupińska z dziećmi Paulina Krupińska z dziećmi Instagram.com/ pkrupinska

Paulina Krupińska

Urocze zdjęcie dodała także Paulina Krupińska, która jest mamą 3-letniej Antoniny i niespełna rocznego Jędrka.

Małe moje ręce, Malutka gębusia, Nikt mnie tak nie kocha Jak moja mamusia.
Mamusie, dziś nasze święto, więc dziękuję Wam, że tu jesteście - dodała.

Katarzyna Zielińska z synami Katarzyna Zielińska z synami Instagram.com/ katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska

Kocham ich śmierduszki stópki, kocham ich uśmiech, kocham ich śliniaki buziaki, uwielbiam się z nimi przewalać po łóżku i miętosić. Mój pierwszy podwójny Dzień Matki. Duma mnie rozpiera. Dzięki moim gwiazdkom czuję, że codziennie noszę koronę. Jak dziś zobaczycie jakąś świruskę w koronie na Mokotowie to na pewno będę to ja. Dumna Matka Zielina - tymi słowami zdjęcie z synami opatrzyła Katarzyna Zielińska.

Aktorka w grudniu 2017 roku urodziła drugiego syna, Aleksandra. Tak więc jej pierwsze dziecko, 4-letni Henio, doczekał się brata.


Instagram.com/ katarzynazielinska