Pamiętacie Xenę? Aktorka grająca wojowniczą księżniczkę kończy 50 lat! Tak dziś wygląda

Czy są tu fani "Xeny: Wojowniczej księżniczki"? Serial powstawał w latach 90., a jego główna bohaterka 29 marca skończyła 50 lat. Ostatnio w jej wyglądzie zaszła pewna zmiana. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Czy są tu fani Czy są tu fani "Xeny: Wojowniczej księżniczki"? Serial powstawał w latach 90, a jego główna bohaterka ma dziś 48 lat. Ostatnio w jej wyglądzie zaszła pewna zmiana. Zobaczcie, jak teraz wygląda. Materiały prasowe

Xena: Wojownicza księżniczka

Serial "Xena: Wojownicza księżniczka" w latach 90. bił rekordy popularności, a odtwórczyni głównej roli, Lucy Lawless, przyniósł światową sławę. Jednak co ciekawe, Lawless nie była pierwszą kandydatką do roli Xeny.

Producenci mieli wcześniej swoją faworytkę, Vanessę Angel. Brytyjska modelka próbująca swoich sił w aktorstwie zaczęła już stosowne treningi, ale nagle (tuż przed rozpoczęciem zdjęć) zrezygnowała z roli.

Według oficjalnych doniesień mówiło się, że zachorowała i wycofała się właśnie z powodów zdrowotnych, jednak w mediach huczało od plotek na temat jej romansu z Richardem Gerem. Spekulowano, że to właśnie on był prawdziwym powodem i że wolała wyjechać z nim z kraju.

Wówczas na gwałt rozpoczęły się poszukiwania aktorki do roli Xeny. Jak wszyscy wiemy, angaż dostała właśnie Lucy Lawless.

Lucy Lawless Lucy Lawless EastNews

Znaczna metamorfoza

Od premiery minęło już ponad 20 lat, nic więc dziwnego, że aktorzy grający w produkcji znacznie się zmienili. Dziś Lucy Lawless fryzurą wygląda zupełnie inaczej!

Lucy Lawless Lucy Lawless Materiały prasowe/ East News

Eksperymenty z fryzurą

Wcześniej aktorka eksperymentowała z blond włosami. Był to jednak krótkotrwały romans. Szybko powróciła do swojego ciemniejszego koloru.

Lucy Lawless Lucy Lawless Materiały prasowe/ Bulls

Nienaganna figura

Lucy Lawless w serialu występowała w seksownej zbroi. Obecnie nadal może się pochwalić zgrabną sylwetką.

Lucy Lawless Lucy Lawless EastNews

Aktorska przygoda trwa

Aktorka wciąż jest aktywna zawodowa. Mogliśmy ją oglądać w takich filmach jak "Tarzan na Manhattanie" czy "Spartakus: Krew i piach" z 2010 i "Spartakus: Zemsta" z 2012 roku. Występuje także w serialach. Pojawiła się m.in. w "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Salem", czy wspomniany wcześniej "Ash kontra martwe zło".

Lucy Lawless z mężem Lucy Lawless z mężem Bulls / Instagram / Lucy Lawless

Przykładna żona

Prywatnie Lucy Lawless od 1998 jest żoną Roberta G. Taperta. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy ich wspólne zdjęcia. Razem wychowują troje dzieci: 29-letnią córkę, Daisy (z poprzedniego małżeństwa aktorki) oraz dwóch synów: 18-letniego Juliusa i 15-letniego Judaha.

Lucy Lawless jest aktywna na Instagramie, na który wstawia aktualne zdjęcia. Lucy Lawless jest aktywna na Instagramie, na który wstawia aktualne zdjęcia. Instagram.com/reallucylawless

Na czasie

Lucy Lawless jest aktywna na Instagramie, na który wstawia aktualne zdjęcia.

Aktorka utrzymuje kontakt z koleżanką z serialu, Renee O'Connor, która wcielała się w rolę jej pomocniczki, Gabrieli. Aktorka utrzymuje kontakt z koleżanką z serialu, Renee O'Connor, która wcielała się w rolę jej pomocniczki, Gabrieli. Materiały prasowe/ Instagram.com/reallucylawless

Przyjaciółki z przeszłości

Aktorka utrzymuje kontakt z koleżanką z serialu, Renee O'Connor, która wcielała się w rolę jej pomocniczki, Gabrieli.