Chronili prywatność dzieci, teraz pokazują je w reklamach. Przykładów na hipokryzję w show-biznesie jest więcej

Wiele gwiazd lubi podkreślać, jak bardzo cenią prywatność swoją oraz swoich najbliższych. Jednak często bywa tak, że później sami sobie zaprzeczają wywiadami w kolorowej prasie, udziałem w reklamach czy wpisami w mediach społecznościowych. Kto w polskim show-biznesie popisał się hipokryzją?
Olivier Janiak i Karolina Malinowska Olivier Janiak i Karolina Malinowska Viva!, nr. 6

Olivier Janiak i Karolina Malinowska

Karolina Malinowska i Olivier Janiak dwukrotnie (w 2011 i 2014) pojawili się z dziećmi na okładce magazynu 'Viva!'. Jednak, żeby lekko zadrwić ze wszystkich celebrytom, którzy przekraczają granicę intymności, ich synowie pozowali... tyłem. Twierdzili, że w ten sposób chronią ich przed show-biznesem.

Wygląda jednak na to, że dosyć szybko zmienili zdanie, bo już w 2015 szczęśliwie pozowali całą rodziną dla świątecznej kampanii marki Apart. 

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Apart, reklama
Mat. Prasowe

Wzbudziło to sporo kontrowersji, ale Malinowska nie rozumiała zarzutu wykorzystywania prywatności i zarabiania na wizerunku dzieci.

To ja nie mogę pokazać dzieci, mają chodzić z papierową torebką na głowie? Mamy fajny, świąteczny obrazek i bym sobie życzyła, żeby większość polskich rodzin wyglądała tak. Niestety, wygląda trochę inaczej... - powiedziała w wywiadzie.

Wygląda na to, że od tamtej pory zdania nie zmienili. Teraz razem z dziećmi reklamują najnowszą rodzinną ofertę telefonii komórkowej Play.

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Instagram/renul_ka

Renulka w "Tańcu z gwiazdami"

Kilka dni temu pojawiła się oficjalna lista uczestników najnowszej edycji 'Tańca z gwiazdami'. Wśród nich jest Renata Kaczoruk a jej udział skomentowała koleżanka z 'Azja Express', Małgorzata Rozenek, przez co zresztą wywołała niemałą burzę, która ciągnie się do dziś.

Podkreślała, że Renulka poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję a nie dlatego, że ma parcie na szkło, bo nie chce mieć z tym nic wspólnego.

Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - skomentowała Rozenek.

Cóż, ciężko się z nią nie zgodzić. 

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Screen z Instagram.com/Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Życiowy partner Kaczoruk nie pozostaje bez winy. Kuba Wojewódzki wielokrotnie podkreślał, że broni swojej prywatności. 

Oboje bronimy naszej prywatności. Czasami bawiąc się plotką, wpuszczając w maliny. Tabloidom wydaje się, że mogą o nas napisać, co im ślina na język przyniesie - mówiła Kaczoruk w wywiadzie dla 'Pani'.

Ale wystarczy tylko wejść na Instagram showmana, żeby zobaczyć, jak bardzo tej prywatności NIE chroni. Obszerne relacje z wakacji, zdjęcia mieszkania czy pupy jego partnerki.

Filip Chajzer w Polonezie Filip Chajzer w Polonezie Screen ze strony aukcje.wosp.org.pl

Filip Chajzer

Filip Chajzer stara się chronić swoją prywatność. A przynajmniej tak twierdzi. Wystarczy jednak zerknąć na jego profil na Facebooku obserwowany przez ponad 800 tysięcy ludzi, żeby dowiedzieć się, na jakim etapie jest budowa jego domu, ile punktów w skalu Apgar dostał jego syn, gdzie się urodził czy jaki wózek mu kupił.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, że dzieli się takimi rzeczami (w końcu te media z definicji są społecznościowe), gdyby nie to, że w przypadku cytowania tego w prasie, zarzuca on mediom wchodzenie z butami w jego życie. Z tego też powodu wywiązała się jego kłótnia z Patrykiem Chilewiczem, który mu wytknął hipokryzję. Chajzer dał wtedy jeszcze większy popis i dodawał jego zdjęcia sugerując, że 'tego homoseksualnego chłopca musi w jakiś sposób podniecać'.

Zresztą wcześniej wielokrotnie nawoływał do linczu i upubliczniał dane swoich 'hejterów' w ramach społecznego wymierzania sprawiedliwości. Tłumaczył to 'wyrażaniem gniewu', ale czy to wystarczający powód, żeby napuszczać setki tysięcy fanów na jedną osobę?

Hanna Lis Hanna Lis KAPIF

Hanna Lis

Hanna Lis ostatnio apelowała na Instagramie, żeby zostawić jej dzieci w spokoju, ponieważ nie są osobami publicznymi.

Zostawcie dzieci w spokoju. Nie są osobami publicznymi, nie chcą nimi być. Nie jestem, niestety, w stanie ochronić swojego życia prywatnego, ale o ich spokój będę walczyć - napisała.

Kilka miesięcy temu też narzekała, że jej córka nie jest osobą publiczną i jej wizerunek nie powinien pojawiać się na portalach. Warto jednak podkreślić, że jeszcze kilka lat temu Hanna Lis pozowała z córkami na ściankach czy też brały udział w pokazach mody

Rok temu w dniu 18-stych urodzin jednej z nich sama dodała na Instagram wspólne zdjęcie.

Karolina Szostak z partnerem Karolina Szostak z partnerem WBF

Karolina Szostak

Po tym, jak media zaczęły się rozpisywać o jej romansie z żonatym milionerem z Ukrainy, Karolina Szostak żaliła się, że media wchodzą z butami w jej życie i przeszkadzały jej kolejne artykuły o jej znajomości z Vladem i jego żoną, Marią.

??

Post udostępniony przez Maria Jones ?? (@thebitcoinwoman) Gru 8, 2017 o 2:33 PST

Oczywiście to sama Szostak uczyniła ten 'romans' publicznym w momencie, kiedy pojawiła się z Vladem na imprezie. Co więcej, wcześniej wiele razy opowiadała o swoich związkach, pragnieniu posiadania dziecka czy też swojej samotności. 

Omenaa Mensah Omenaa Mensah Instagram.com/omenaamensah/

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah jest kolejną gwiazdą podkreślającą, jak bardzo ceni prywatność. Ostatnio urodziła drugie dziecko i udało jej się utrzymać ciążę w tajemnicy

Jednak czar prysł w momencie, gdy Omenaa krótko po tym pojawiła się w 'Dzień dobry TVN'. Razem z Agnieszką Jastrzębską rozmawiały o macierzyństwie oraz o chronieniu swojej prywatności. Ironicznie, prawda? 

Jeśli nie chcesz z życia robić szopki, chcesz je mieć dla siebie, stresu fotoreporterów biegających za sobą i nie musisz promować siebie przez swoje prywatne sprawy, to po prostu robisz to dla siebie. Zdecydowałam, że nie będę afiszować się z życiem prywatnym. To jest wyjątkowy czas - powiedziała.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.