Chodakowska bez makijażu wygląda wciąż pięknie. Mucha zaś... DZIWNIE. A Rozenek?

Polskie gwiazdy, pojawiając się na imprezach oraz pozując fotoreporterom na czerwonym dywanie, robią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej, prezentując przy tym starannie dopracowany makijaż. Jednak coraz mniej wstydzą się pokazywać również kompletnie saute. Ewa Chodakowska nie wstydzi się swojego naturalnego wydania i nie dziwimy się jej. Zaś Anna Mucha w wydaniu no make up prezentuje się dość... dziwacznie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy wyglądają na co dzień bez makijażu.
Polskie gwiazdy, pojawiając się na imprezach oraz pozując fotoreporterom na czerwonym dywanie, robią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej, prezentując przy tym starannie dopracowany makijaż. Jednak coraz mniej wstydzą się pokazywać również kompletnie saute. Ewa Chodakowska nie wstydzi się swojego naturalnego wydania i nie dziwimy się jej. Zaś Anna Mucha w wydaniu no make up prezentuje się dość... dziwacznie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy wyglądają na co dzień bez makijażu. Polskie gwiazdy, pojawiając się na imprezach oraz pozując fotoreporterom na czerwonym dywanie, robią wszystko, żeby wypaść jak najlepiej, prezentując przy tym starannie dopracowany makijaż. Jednak coraz mniej wstydzą się pokazywać również kompletnie saute. Ewa Chodakowska nie wstydzi się swojego naturalnego wydania i nie dziwimy się jej. Zaś Anna Mucha w wydaniu no make up prezentuje się dość... dziwacznie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy wyglądają na co dzień bez makijażu. Instagram/chodakowskaewa, Instagram/taannamucha
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Instagram/chodakowskaewa
Anna Mucha Anna Mucha Instagram/taannamucha
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Kapif, Instagram/m_rozenek
Maja Hyży Maja Hyży Instagram/Maja Hyży
Magda Gessler Magda Gessler Kapif, Instagram/Magda Gessler
Hanna Lis Hanna Lis WBF, Instagram.com/hanna_lis
Karolina Malinowska Karolina Malinowska WBF, Instagram/karolamalina
Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska WBF, Instagram./annakalczynskam
Magdalena Cielecka Magdalena Cielecka Instagram/lukaszjemiol, WBF
Olga Bołądź Olga Bołądź WBF, Screen z Onet.pl/ 'Lustro'
Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko WBF/Screen z Instagram.com/karolinaferenstein
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska WBF/Screen z Instagram.com/aniawendzikowska
Jessica Mercedes Jessica Mercedes WBF, Screen: Snapchat-jemerced
Halina Mlynkova Halina Mlynkova WBF, Instagram.com/halinamlynkova
Olga Frycz Olga Frycz WBF, Instagram.com/tojafrycz
Omenaa Mensah Omenaa Mensah WBF, Instagram.com/omenaamensah
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk WBF/Screen z Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
Kinga Rusin Kinga Rusin WBF/Screen z Instagram.com/kingarusin
Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Kapif/Screen z Facebook.com/Agnieszka-Sienkiewicz