Top of the Top Festival Sopot 2017. Piękna Szroeder, jeszcze szczuplejsza Chylińska i ONA. Przyszła w koszulce ze swoją podobizną!

Festiwal w Sopocie jak zwykle przyciągnął nad morze plejadę polskich gwiazd estrady. Na scenie pojawiła się już część artystów, ale większość z nich można było oglądać już kilka godzin wcześniej podczas konferencji Top of the Top Festival. Wszyscy bez wyjątku pozowali do zdjęć w doskonałych humorach. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas pierwszego dnia sopockiego festiwalu.
Festiwal w Sopocie jak zwykle przyciągnął nad morze plejadę polskich gwiazd estrady. Na scenie pojawiła się już część artystów, ale większość z nich można było oglądać już kilka godzin wcześniej podczas konferencji Top of the Top Festival. Wszyscy bez wyjątku pozowali do zdjęć w doskonałych humorach. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas pierwszego dnia sopockiego festiwalu. Festiwal w Sopocie jak zwykle przyciągnął nad morze plejadę polskich gwiazd estrady. Na scenie pojawiła się już część artystów, ale większość z nich można było oglądać już kilka godzin wcześniej podczas konferencji Top of the Top Festival. Wszyscy bez wyjątku pozowali do zdjęć w doskonałych humorach. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy podczas pierwszego dnia sopockiego festiwalu. KAPIF.pl
Edyta Górniak Edyta Górniak KAPIF.pl
Katarzyna Stankiewicz Katarzyna Stankiewicz KAPIF.pl
Natalia Szroeder na scenie Natalia Szroeder na scenie KAPIF.pl
Kasia Kowalska Kasia Kowalska KAPIF.pl
Margaret Margaret KAPIF.pl
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki KAPIF.pl
Michał Szpak Michał Szpak KAPIF.pl
Paweł Rurak Sokal, Dominika Gawęda (Blue Cafe) Paweł Rurak Sokal, Dominika Gawęda (Blue Cafe) KAPIF.pl
Edyta Górniak podczas próby Edyta Górniak podczas próby KAPIF.pl
Piotr Kupicha (Feel) Piotr Kupicha (Feel) KAPIF.pl
Margaret Margaret KAPIF.pl
Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska KAPIF.pl
Filip Chajzer Filip Chajzer KAPIF.pl
Andrzej Krzywy (De Mono) Andrzej Krzywy (De Mono) KAPIF.pl
Michał Szpak Michał Szpak KAPIF.pl
Izabela Trojanowska Izabela Trojanowska KAPIF.pl
Natalia Szroeder Natalia Szroeder KAPIF.pl
Pectus Pectus KAPIF.pl