HOT gwiazdy po 40-tce w bikini! Sharon Stone deklasuje wszystkie. Chociaż... ta 48-latka dotrzymuje jej kroku

Patrząc na te niesamowite ciała, faktycznie można powiedzieć, że dla niektórych czas się zatrzymał. Są gwiazdy, które skończyły 40 lat i wciąż zachwycają rewelacyjną figurą, zawstydzając przy tym młodsze kobiety. Naszym zdaniem podium zdecydowanie należy się Sharon Stone i Jennifer Aniston. A jaka jest Wasza opinia? Która z kobiet najlepiej prezentuje się w bikini?
Patrząc na te niesamowite ciała, faktycznie można powiedzieć, że dla niektórych czas się zatrzymał. Są gwiazdy, które skończyły 40 lat i wciąż zachwycają rewelacyjną figurą, zawstydzając przy tym młodsze kobiety. Naszym zdaniem podium zdecydowanie należy się Sharon Stone i Jennifer Aniston. A jaka jest Wasza opinia? Która z kobiet najlepiej prezentuje się w bikini? Patrząc na te niesamowite ciała, faktycznie można powiedzieć, że dla niektórych czas się zatrzymał. Są gwiazdy, które skończyły 40 lat i wciąż zachwycają rewelacyjną figurą, zawstydzając przy tym młodsze kobiety. Naszym zdaniem podium zdecydowanie należy się Sharon Stone i Jennifer Aniston. A jaka jest Wasza opinia? Która z kobiet najlepiej prezentuje się w bikini? Instagram/sharonstone, Instagram//jenniferanistononline
Sharon Stone ma 59 lat. Sharon Stone ma 59 lat. Instagram/sharonstone
Jennifer Aniston ma 48 lat. Jennifer Aniston ma 48 lat. Forum Gwiazd
Jennifer Garner ma 45 lat. Jennifer Garner ma 45 lat. EN
Cameron Diaz w tym roku kończy 45 lat. Cameron Diaz w tym roku kończy 45 lat. EN
Gwyneth Paltrow ma 44 lata. Gwyneth Paltrow ma 44 lata. Screen z Instagram.com/gwynethpaltrow
Jada Pinkett Smith ma 45 lat. Jada Pinkett Smith ma 45 lat. EN/Screen z Facebook.com/jada
Geri Halliwell ma 44 lata. Geri Halliwell ma 44 lata. Screen z Instagram.com/therealgerihalliwell
Naomi Campbell ma 47 lat. Naomi Campbell ma 47 lat. Screen z Instagram.com/iamnaomicampbell
Helena Christensen ma 48 lat. Helena Christensen ma 48 lat. Screen z Instagram.com/helenachristensen
Carmen Electra ma 45 lat. Carmen Electra ma 45 lat. Screen z Instagram.com/carmenelectra/
Elle Macpherson ma 53 lata. Elle Macpherson ma 53 lata. Screen z Instagram.com/ellemacphersonofficial/
Kris Jenner ma już 61 lat. Kris Jenner ma już 61 lat. Screen z Instagram.com/krisjenner/
Elizabeth Hurley ma 52 lata. Elizabeth Hurley ma 52 lata. Screen z Instagram.com/elizabethhurley1
Cindy Crawford ma 51 lat. Cindy Crawford ma 51 lat. Screen z Instagram.com/cindycrawford/randegerber
Demi Moore ma 54 lata. Demi Moore ma 54 lata. Screen z Instagram.com/buuski
Sharon Stone ma 59 lat. Sharon Stone ma 59 lat. Screen z Instagram.com/sharonstone
Juliette Lewis ma 44 lata. Juliette Lewis ma 44 lata. Screen z Instagram.com/juliettelewis
Modelka Christie Brinkley ma 63 lata. Modelka Christie Brinkley ma 63 lata. Screen z Instagram.com/christiebrinkley/
Yolanda Hadid, mama Gigi Hadid i Belli Hadid, ma 53 lata. Yolanda Hadid, mama Gigi Hadid i Belli Hadid, ma 53 lata. Screen z Instagram.com/yolanda.hadid/
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.