Elżbieta Romanowska jest na diecie. Schudła jeszcze bardziej! Na ramówce Polsatu zachwyciła

Znana z serialu "Ranczo" aktorka w kwietniu przyznała, że zaczęła się zdrowiej odżywiać. Efekty pracy nad ciałem możemy podziwiać z każdym wyjściem gwiazdy. Na czwartkowej konferencji telewizji Polsat zaprezentowała jeszcze szczuplejszą sylwetkę.
Elżbieta Romanowska Elżbieta Romanowska Kapif

Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza

Gwiazdy serialu "Ranczo" nie mogło zabraknąć na prezentacji jesiennej ramówki stacji Polsat. Romanowska nie kombinowała ze stylizacją. Czarny kombinezon idealnie podkreślił atuty jej sylwetki. Nie dało się nie zauważyć, że aktorka jest coraz szczuplejsza.

Elżbieta Romanowska w sierpniu 2015 i kwietniu 2015 Elżbieta Romanowska w sierpniu 2015 i kwietniu 2015 AKPA/KAPIF

Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza

Dla porównania, tak wygląda w kwietniu tego roku (zdjęcie z prawej). Już wtedy było widać, że aktorce ubyło kilka kilogramów. O diecie opowiedziała w rozmowie z magazynem "Show".

Nastąpiła utrata wagi. Wyeliminowałam z jadłospisu pieczywo i makarony, za to jem więcej ryb, warzyw i owoców. Każdy poranek zaczynam od owsianki - wyznała.
Elżbieta Romanowska w 2013 i 2015 Elżbieta Romanowska w 2013 i 2015 WBF

Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza

Jeszcze większa zmianę widać, kiedy zestawimy zdjęcia z tego roku, z tym, jak gwiazda wyglądała w 2013 roku (zdjęcie z prawej). W cytowanym wcześniej wywiadzie Romanowska przyznała, że preferuje raczej spokojny rodzaj aktywności fizycznej.

Pogoda zachęca teraz do spacerów z psem - powiedziała aktorka - mówiła wiosną tego roku.
Elżbieta Romanowska w sierpniu 2015 i w 2013 Elżbieta Romanowska w sierpniu 2015 i w 2013 Kapif

Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza

Jeszcze w 2013 roku twierdziła, że dobrze czuje się w swoim ciele i raczej nie planuje się odchudzać.

Otyłość jest chorobą, nie należy do niej zachęcać. Jeśli jednak sami akceptujemy siebie, to inni też nas zaakceptują. Jestem aktorką charakterystyczną, dlatego dostaję role, o których chudsze koleżanki mogą pomarzyć. Często słyszę od znajomych: - Elka, nie odchudzaj się! Takich jak ty można na palcach jednej ręki policzyć! - mówiła w rozmowie ze styl.pl.
Elżbieta Romanowska Elżbieta Romanowska WBF

Elżbieta Romanowska coraz szczuplejsza

Zdrowsza dieta przyniosła jednak efekty. Romanowska może poszczycić się teraz zdrową, kobiecą sylwetką. I bardzo zgrabnymi nogami. A jak Wam podobała się jej stylizacji z konferencji Polsatu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.